Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Umut Güzel Şey..

Allah sana sabır ve akıl fikir ihsan etsin, işin zor. Geçmiş olsun.
(bu arada yanlış anlaşılma olmasın, leon deliliktir bilenler bilir. bu yüzden böyle yazdım.)

sayın adminlerden ricam mesajımın silinmesi kusura bakmayın yanlış anlaşıldı.

Allah sana sabır ve akıl fikir ihsan etsin, işin zor. Geçmiş olsun.
(bu arada yanlış anlaşılma olmasın, leon deliliktir bilenler bilir. bu yüzden böyle yazdım.)

sayın adminlerden ricam mesajımın silinmesi kusura bakmayın yanlış anlaşıldı.

problem yok hakkı bey elestırı sonucta yanlıs anlasılmadı merk etmeyın acıklamalar yetti bana..sonucta hepımız bırer leon hastasıyız..takılmayın boyle konulara..

ben hastası değilim manyağı derceye geldim herkesin gönünde bir aslan yatar deler doğru leon yatıyor dünya malı dünyada kalır ama neticede arabada ezelden beri bizleri anlıyan yükümüzü çeken tek dostumuz

ben hastası değilim manyağı derceye geldim herkesin gönünde bir aslan yatar deler doğru leon yatıyor dünya malı dünyada kalır ama neticede arabada ezelden beri bizleri anlıyan yükümüzü çeken tek dostumuz

ruh hastası denılcek derece bızım sanırım:)

Dedikodulu scw nin 4. Yil kutlamasini yapilacaği mekanin adi

Teşekkürler kaptan bilmediğimiz için anlamadım o kelımeyi..iyi forumlar..

[MENTION=26324]memet_one[/MENTION] teşekkür ederim allah hepimizin hayallerini gerceklestirsin. Benımde tek dileğim o oyuncagın benım olması.. Nasıpse tabı..

Geri
Üst Alt