Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tuning fikir

exman

Kayıtlı Üye
Arkadaslar, dun erzurumda tuning firmasina gittim. 2 numara cam filmi, geri gorus kamerasi ve park sensoru, cam ruzgarliklari ve gizli ozellik acma islemleri icin fiyat aldim..toplam 900 tl dedi arkadas birseyler de yaparim dedi..benim ekran 5" ama geri gorus kamerasi goruntusunu ekrana verebiliyoruz dedi..ayrica gizli ozelliklerden park sensoru cizgilerini de acabiliriz dedi..extra bir ekrana ihtiyac yok dedi..sosyal medyadan takip ettigim ve bayagi da duzgun iş yapan bir yer.. Cam filmi 250, ozellik acma 75 tl digerlerinin fiyatini hatirlamiyorum..fiyat abartili mi yoksa uygun mu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar, dun erzurumda tuning firmasina gittim. 2 numara cam filmi, geri gorus kamerasi ve park sensoru, cam ruzgarliklari ve gizli ozellik acma islemleri icin fiyat aldim..toplam 900 tl dedi arkadas birseyler de yaparim dedi..benim ekran 5" ama geri gorus kamerasi goruntusunu ekrana verebiliyoruz dedi..ayrica gizli ozelliklerden park sensoru cizgilerini de acabiliriz dedi..extra bir ekrana ihtiyac yok dedi..sosyal medyadan takip ettigim ve bayagi da duzgun iş yapan bir yer.. Cam filmi 250, ozellik acma 75 tl digerlerinin fiyatini hatirlamiyorum..fiyat abartili mi yoksa uygun mu?

5” ekrana geri görüş kamerası takılıyorsa mutlaka resimleyin biz çok denemiştik yapamamıştık ve nasıl olduğunu çok merak ettim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Muhakkak resim atacam..bana biraz olmayacak gibi geliyor.ozellikle 5" dememe ragmen olur dediler..bakalim ne cikacak ortaya

geri gorusu benim ekran da gostermedi arkadaslar..cok umitliydim..sadece gizli ozelliklerden selamlama ve kilitlenince kornanin calmasini yaptirdim..geride sag aynanin inmesini yapamadik. sinyali 3ten 5e alamadik bile.. diger abidik gubidikleri de istemedim..

Geri
Üst Alt