Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI makyajlı kasaya Xenon

bndede aylardır bi sorun yok bakalım

Arkadaşlar malesef makyajlı kasamda Mtec Gold serisi 8K xenon vardı problem yaptı. Sağ balans kesti değiştirdik, tekrardan bir süre sonra arıza ışığı yanmaya başladı. Dün söktürdüm orjinalleri taktırdım paramı geri iade aldım. :)

off ne saçma ya arabaya xenon takamıyoz.Cupra da fr de felan xenon yokmu? bi-xenon farmı almak lazım xenon takabilmek için yani

Arkadaşlar malesef makyajlı kasamda Mtec Gold serisi 8K xenon vardı problem yaptı. Sağ balans kesti değiştirdik, tekrardan bir süre sonra arıza ışığı yanmaya başladı. Dün söktürdüm orjinalleri taktırdım paramı geri iade aldım. :)

valla ozamn tek seçenek kalıyor :D Philips

off ne saçma ya arabaya xenon takamıyoz.Cupra da fr de felan xenon yokmu? bi-xenon farmı almak lazım xenon takabilmek için yani

Mercekli farda halojen ampül kullanıyorlar onuda xenon yapmak için xenon kit taktırmalısın benim diğer aracımda öyle yaptım.

valla ozamn tek seçenek kalıyor :D Philips

Philips ve monza kaldı birtek denenmedik :D cyclone, space, mtec gold bunları ben denedim olmadı hiçbiri.

Mtec böyle bişey yaptıysa monzaya ihtimal vermiyorum ben yahu ama olurmu olur belli olmaz farlar merceklmi ?

leonda mercekli değil öbür aracımda mercekli i30 da

Geri
Üst Alt