Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trust me, I’m a driver or killer… (Güven Bana, Ben bir sürücüyüm veya öldürücüyüm)

Sizce bu yazı ve anlatım dili güzel mi ve buna benzer yazılar devam etmeli mi?

• Güzel - Devam edebilir

Kullanılan: 3 75.0%
  • Kötü - Devam etmesin

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Autodrom ne yazık ki uzun süre önce kapattı pistini sadece ileri sürüş eğitimi veriyor
Körfez pisti aktif ve kullanılıyor ben takılmam en sonuncu olurum dersen sitesinden yarış için yayın yapılıyor katılanlar genelde gırtlak dolu araçlar oluyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz autodrom’u 7-8 yıl önce bi ferrari organizasyonu için kulllanmıştık. O günlerde aktifti. Sanırım sonradan değiştirdi kullanım şeklini. Zaten söylemek istediğim birincinin kim olduğuna bakmadan egoyu tatmin etmek. Trafikte sağlı sollu max 80 km ile giden araçların arasından geçmenin ne anlamı var ki? Hiç değilse bi pist ortamında kendisini kendisine karşı test etme imkanı olur. Ücretlere gelince, başka bir yaya ya da araca çarpıp ölüme sebep olmaktan daha pahalı olamaz ki...

Mesaj gönderilemedi.

Evet Bu aralar ben de çok denk geldim bu konuya. Bir kaç gün içerisinde bu konu ile ilgili yazımı yayınlarım. Öneriniz için teşekkür ederim. Öneri geldikçe yaptığım çalışmalar daha çok keyif verir hale geliyor.
Saygılarımla
Sağol kardeşim.Dört gözle yazını bekliyoruz.Selamlar.
[doublepost=1517837561,1517837291][/doublepost]
Iridyum buji de ateşleme süresi ve seri daha fazladır uzun ömürlü ve daha dayanıklıdır
Performans üzerine değişim yapılmadığı sürece tam randıman vermez ve bir-çok kişi için boş yere para verilmiş gözüyle bakılır
Sağolun teşekkür ederim.Selamlar.

Elinize sağlık yazınız baştan sona çok güzel ancak bir yerde size katılmıyorum.

İlk başta bahsettiğiniz %40 parça tesirli bomba dediğiniz LPG sistemi, insanına verdiği aşırı değer ile bilinen
başta Almanya, ingiltere ve İtalya olmak üzere bir çok gelişmiş dünya ülkesinde uzun yıllardan beri kullanılıyor hatta Almanya'da evlerin bahçelerine lpg tankı koyulmasına izni bile verildiğini duymuştum.
Türkiye'de kullanılan lpg sistemleri de yurt dışında kullanılanlarla birebir aynı hatta işini kuralına göre yapan yerlerin işçilikleri avrupa ülkelerinden çok daha iyi.
Diyeceksiniz ki neden bu araçlar patlıyor (ki lpg kazaları fren patlaması, direksiyon kilitlenmesi gibi diğer sebepler arasında çok büyük bir oran teşkil etmiyor...)
O zaman ben de suçu lpg sistemine değil genel anlamda bunları takan işletmelere ve denetimini
düzgün bir şekilde yapmayan Makine Mühendisleri odasına atmanızı önereceğim.
Düşünün. Aracınıza almak istemediğiniz Likit Gazı evinizde gönül rahatlığıyla kullanıyorsunuz.
Demek ki problem sistemde değil montajda, denetimde ve şöförlerin zihniyetinde.

Tekrar belirteyim yazınızın yukarıda bahsettiğim kısımları hariç tamamına imzamı atıyorum. Keşke bilinçli şöförler olsak da her sene trafik kazalarına terörden daha çok kayıp vermesek.
@Hezarfen vermiş olduğun yanıt için çok teşekkür ederim. Burada bahsettiklerine %100 katılıyorum ki aslında yazının içinde bahsettiğim ufak bir alanı kaçırmış olduğunu düşünüyorum. Türkiye kaza ortalaması yüksek ülkelerden biri. Bu nedenle bu araçlara mayın gözüyle bakıyorum yani aracın kendi kendine patlaması değil birinin onu patlatma tehlikesine karşı kaygı halindeyim. Gene de belirttiğin gibi Mühendisler odası ve denetleme sistemi çok iyi çalışmalı ki merdiven altı diye tabir ettiğimiz hiç bir ortam kalmamış olsun. Vakit ayırıp yazımı okuman ve bir de yorum yazman beni çok mutlu etti. Tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Saygılarımla

Güzel bilgilendirme olmuş teşekkürler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt