Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

triger setini değiştim mutlaka okuyun...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
değerli dostlar uzun zamandır siteye bakamıyorum notebook um 10 gündür servisteydi...bu gün erzurum seat servisinde aracımın
1)triger kayışı ve bilyası
2)vantilatör kayışı ve bilyası
3)2 adet hava filitresi
4)2 adet polen filitresi
5)bujiler
6)yakıt filitresi
7)castrol yağ

tutarına gelince hepsi işçilik dahil 720 tl....uygun demi....

nerdeyse yarı yarıya sanki sadece malzeme parası

nerdeyse yarı yarıya sanki sadece malzeme parası
valla cezmi abicim gerçekten uygun...
tabi servisteki elemanın triger makarasının dış koruma kapağını tornavida ile delerek kırarak açması ve de benim sonradan bunun farkedip çıldırmam da cabası....servisin sahiplerinden halil bey var sağolsun davranışı yeter elemanlara hemen bu parçanın siparişini verin dedi ben de kendi ile zaten çok sohbetimiz var erzuruma ne zaman gitsem sırf ona uğrarım erses de onun elemanlara o bakışları o ustayı yanına çağırışı babanın çocuğuna kızması gibi rencide etmesi ya ağzımı bile açamadım adamın tavrına ben mahçup oldum...yani düşünün ki 400 km yol yapacam perşembe günü boşuna bu iş için bidaha servise erzuruma gidecem ama halil abi benim kızgınlığımı bu tavrı ile aldı...teşekkür ettim çıktım....şunu diyeyim servislerin suçu yok adamlar elemanlarına başgelemiyorlar çünkü benim bir tezim var türkiyede çok az zeki becerikli insan hariç elinden hiçbirşey gelmeyen insanlar ancak servislerde sanayi vb.işler yapıyor bu da bize kırıp dökme bozma çaktırmama gibi yansıyor abi parçayı bir görün öyle delerek açılmayacağını embesil olsa insan anlar.... ama mesela erses de bir metin abi var ya arabayı ver arkanı bile dönüp bakma o kadar zeki ve de kabiliyetli bir insan ki...1 kişi için bütün usta vb kişilere lafım olamaz elbet...ama genç ustalar soru işaretleri ile dolular.......

servisin uzak olması çok iğrenç bide yol baraj şantiyeleri ile dolu...offffffff.....offffffffffffffff..........

bende aşağı yukarı benzer işleri yaptırdım geçen haftasonu.. benim kendi ustama yaptırdım toplam 600 TL tuttu. daha önce iki farklı seat servisine sordum en uygun 1100 + KDV fiyat çekmişlerdi. Bunu düşünürsek çok iyi fiyat.. güle güle kullanın :)

Geri
Üst Alt