Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger değişimi

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Aracım 221.000 km de eski sahibi 180.000 de değiştirdi mi bilemiyoruz ulaşamadık. Usta bir arkadaş 3 bin km önce baktı triger kayışına yazıları solmamış bir 10.000 km daha gider dedi. Acaba başka bir şekilde nasıl anlayabiliriz değişimin şart olduğunu aşındığını herhangi bir uyarıcı bir ses vb. Olabilirmi?

Uyarıcı bir ses ikaz yok diye biliyorum. Kilometren var değiştir kafan rahat etsin dostum.

fazla bir meblağ değil diye biliyorum sadece seti 175 lira ya almıştım galiba + işçilik de .

Aracım 221.000 km de eski sahibi 180.000 de değiştirdi mi bilemiyoruz ulaşamadık. Usta bir arkadaş 3 bin km önce baktı triger kayışına yazıları solmamış bir 10.000 km daha gider dedi. Acaba başka bir şekilde nasıl anlayabiliriz değişimin şart olduğunu aşındığını herhangi bir uyarıcı bir ses vb. Olabilirmi?
triger ben geliyorum demez dememiştir :) muhtemelen önceki sahıbı özel serviste yaptırmış olabilir...yazıları solmamış bi 10 bin daha gitme muhabeti beni cok fena güldürdü :D bilgin yoksa şüpheyle yaşamaktansa değiştirmek en iyisi yoksa motoru sardırırsanız maliyetınız artar motor indi bindi olur :) gecmiş olsun

triger ben geliyorum demez dememiştir :) muhtemelen önceki sahıbı özel serviste yaptırmış olabilir...yazıları solmamış bi 10 bin daha gitme muhabeti beni cok fena güldürdü :D bilgin yoksa şüpheyle yaşamaktansa değiştirmek en iyisi yoksa motoru sardırırsanız maliyetınız artar motor indi bindi olur :) gecmiş olsun
Neden zincirli yapmazlar ki! Son 5 aracım otomatikti ve zincirliydi ne triger masrafı ne de baskı balata masrafı vardı:))

Geri
Üst Alt