Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trakyadan dünden bugüne ibiza

Adi beyaa daha gelmedi mi siparişler...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam süper olmuş jantlar,bende yeni ibiza sahip oldum aynı ilk resimdeki gibi jant almayı düşünüyorum acaba nerden nekadara aldınız?

maşallah...neler yapıyorsunuz :)

ufak tefek seyler işte metin abicim suraya bıraz jant suraya bıraz led bı de spoıler kondurduk mu oldu fotolar yakında :)
[doublepost=1486329749,1486329522][/doublepost]
hocam süper olmuş jantlar,bende yeni ibiza sahip oldum aynı ilk resimdeki gibi jant almayı düşünüyorum acaba nerden nekadara aldınız?

oncelıkle tesekkur ederım saol...aracınız hayırlı olsun ıyı gunlerde kullanın...
tekırdagda ıkamet ettıgım ıcın tekırdag corludan temın ettım aynı jantların nettede satışları mevcut fıyatta aynı oldugu ıcın ben bayıden alıp montajını yaptırmayı tercıh ettım ... fıyatı aldıgımda 1200 tl idi audı rs 6 jantı 17"
[doublepost=1486330365][/doublepost]
17 inc lastik yakitta nasil bide acaba degermi

arac 14 teneke ıle geldı reference style ıse 15 kullanıyor buna göre 3 ınc buyuttum normaline gore bıraz hantallaştı bunun ılk etapta hıssedıyorsunuz ama bu demek degıl kı aracın hızı dusuyo hayır aracın hızında degısıklık yok aynı suratlere yıne cıkıyor hantallık halıne ıse kullana kullana alışıyorsunuz abartılıcak bı durumu yok yanı..yakıta gelırse aracı sıkıstırırsanız halıyle yakıcaktır ama o artısta o kadar buyuk sevıyelerde degıl...
iş degermı kısmına gelırse bu sıze kalmış ben taktım cok hoş oldu karızmatık dıkkat cekıcı oldu bence fazlasıyla degdı

ufak tefek seyler işte metin abicim suraya bıraz jant suraya bıraz led bı de spoıler kondurduk mu oldu fotolar yakında :)
[doublepost=1486329749,1486329522][/doublepost]

oncelıkle tesekkur ederım saol...aracınız hayırlı olsun ıyı gunlerde kullanın...
tekırdagda ıkamet ettıgım ıcın tekırdag corludan temın ettım aynı jantların nettede satışları mevcut fıyatta aynı oldugu ıcın ben bayıden alıp montajını yaptırmayı tercıh ettım ... fıyatı aldıgımda 1200 tl idi audı rs 6 jantı 17"
[doublepost=1486330365][/doublepost]

arac 14 teneke ıle geldı reference style ıse 15 kullanıyor buna göre 3 ınc buyuttum normaline gore bıraz hantallaştı bunun ılk etapta hıssedıyorsunuz ama bu demek degıl kı aracın hızı dusuyo hayır aracın hızında degısıklık yok aynı suratlere yıne cıkıyor hantallık halıne ıse kullana kullana alışıyorsunuz abartılıcak bı durumu yok yanı..yakıta gelırse aracı sıkıstırırsanız halıyle yakıcaktır ama o artısta o kadar buyuk sevıyelerde degıl...
iş degermı kısmına gelırse bu sıze kalmış ben taktım cok hoş oldu karızmatık dıkkat cekıcı oldu bence fazlasıyla degdı
hocam internetten bulamadım acaba bana linkini atabilirmisiniz,bu arada 4 jantın montajını ne kadara yaptırdınız

hocam internetten bulamadım acaba bana linkini atabilirmisiniz,bu arada 4 jantın montajını ne kadara yaptırdınız
Vossen üretimi inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.350 TL Mağazadan satılık sıfır - 389979869
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...-uyumlu-gun-metal-jant-takimi-389294704/detay

ben montaj dahıl yaptırdım ayrı ucret odemedım
[doublepost=1486421997,1486421916][/doublepost]
Volkswagen üretimi inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.500 TL Mağazadan satılık sıfır - 389294704
[doublepost=1486422067][/doublepost]
Audi üretimi inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.300 TL Mağazadan satılık sıfır - 395058208

Kocaman bir maşallah
Kırmızı şeytana...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt