Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trakyadan dünden bugüne ibiza

jantlarda güzel olmuş kampana ve disklerin rengide çok tatlı durmuş , kazasız belasız sürüşler

Maşallah Allah kaza bela vermesın
amin ınşallah tesekkurler
[doublepost=1474482723,1474482684][/doublepost]
Jant ve yayın değiştirmediği araba yok. Allah kaza bela göstermesin.

Samsung'tan gönderildi...
amin cumlemıze ..tesekkurler
[doublepost=1474482852][/doublepost]
güzel olmuş maşallahh
tesekkur ederım ahmet abi.. sagol (hamam işi noldu :) )
[doublepost=1474482936][/doublepost]
Maşllahh Maşllah Samet'im yakıyorsun :)
cok cok sagol varol semıhım allah daha ıyılerını sızlere nasıp etsın..
[doublepost=1474483005][/doublepost]
Maşallah allah nazardan korusun.
amın cumlemizi ınş.
[doublepost=1474483098][/doublepost]
Maşallah çok iyi Allah kaza bela vermesin
tesekkur ederım hakan sagol amin..
[doublepost=1474483219][/doublepost]
jantlarda güzel olmuş kampana ve disklerin rengide çok tatlı durmuş , kazasız belasız sürüşler
eyvallah saolasın abı zevklerımız doğrultusunda bısıler yapmaya calıştık amın cumlemıze kazasız belasız surusler
[doublepost=1474483389][/doublepost]
seat sevgısı her yerde abı onemlı olan dostlugumuz...Trakyadan slmlar..bizleri takıp ve zıyaret edın bekleriz ;)
[doublepost=1474483527][/doublepost]
Çok fenaa

Sent from my iPhone using Tapatalk
eyvallah yasar abıcım saol senı dınlıcem marsbıel olayına gırmıcem bı kaç urak dokuş daha bu sekıl kalıcak ;) @AtaYaşar59

bende bu jantlardan düşünüyorum da jantın adı bide kaçlık bunlar hakkında biligi verebilir misin lastık ebatları bide tesekkur ederım :)

bende bu jantlardan düşünüyorum da jantın adı bide kaçlık bunlar hakkında biligi verebilir misin lastık ebatları bide tesekkur ederım :)
gereklı cevabı @AdeM59 arkadasımız vermıs dostum beyaza cok guzel yakışıyor dogru tercıh olur....
[doublepost=1476817704,1476817659][/doublepost]
Jantlar rs6 jantı diye geçiyor 17 inç lastik ebatı ise 215/40/17 :)

Trakya'dan gönderildi..
cevapladıgın ıcın tesekkur ederım kardesım @AdeM59 :)

Geri
Üst Alt