Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trakya Arslanı

Evet kanka. Tuna. Sağolasın.
[doublepost=1505736992,1500958360][/doublepost]Arslanım a birkaç vag com dokunuşu daha yaptık. @NeXuS Nazım Abim sağolsun yardımcı oldu.
Amerikan parkları aktif ettik. Kapı kollarına bağlı alarm aktif edildi. Sellektörle birlikte sislerde yanar hale geldi.

f8d2e26ab923d24f20b2c4e31bb6366a.jpg

7772784c3aeb57586c09ab6e6ff71b1b.jpg

[doublepost=1509619651][/doublepost]

Trakya bölgesinde vog.com işini yapan kim var bilginiz varmı ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız çok güzel maşallah ben de kırmızıyı çok istemiştim ama beyaz nasip oldu. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Trakya bölgesinde vog.com işini yapan kim var bilginiz varmı ?

Bana forum üyelerimizden @NeXuS (Nazım Abi) yardımcı olmuştu. Dışında Çorlu da pek çok dükkan var galiba.
[doublepost=1509685181,1509685106][/doublepost]
Aracınız çok güzel maşallah ben de kırmızıyı çok istemiştim ama beyaz nasip oldu. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Çok teşekkürler. 2017 modellerde bu kırmızı üretilmiyor artık. Daha koyu olan tonu var. Sizin de aracınız çok güzel, hayırlısı olsun. Güle güle kullanın maşallah.

Maşallah, iyi günlerde kullanın

Çorlu Çalışkan Otomotiv de 07.11.2017 Salı günü ilk yıl/ 15.000 bakımını yaptırdım. 690Tl tuttu.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Bende de 2016 ibiza 1.2 TSI var. Çalışkana + İstanbulda birkaç servise geçen gün sordum 950 TL dedi. 690 TL uygun olmuş. İndirim mi yapıyorlar ?

Bende de 2016 ibiza 1.2 TSI var. Çalışkana + İstanbulda birkaç servise geçen gün sordum 950 TL dedi. 690 TL uygun olmuş. İndirim mi yapıyorlar ?
İlk bakım mı? 15.000 bakımı? Bence onlar size 2. bakım fiyatı vermişler. Herhangi bir indirim yok. Ağrı daki serviste 690 Tl, Çanakkale deki de. Tekrar arayıp sorun derim.

Geri
Üst Alt