Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik sigortası

JaScO

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, 2011 model Leon aracımın trafik sigortasını bu ay yenilemem gerekiyor. Arabamı geçen yıl sıfır olarak Doğuş Oto'dan aldığımda poliçede yazana göre 252 TL ödemişim. Şükürler olsun ki aracımı aldığımdan beri hiç bir kaza vs. durum yaşamadım. Sigortacı bir tanıdığıma trafik sigortası için fiyat almasını söyledim ve bana söylediğine göre dokuz farklı firmadan teklif almış ve en uygun fiyatlı olanı 450 TL ile Anadolu Sigorta. Aranızda yakın zamanda sigortasını yenileyen var mı ?Var ise fiyat nedir ? Bana çıkarılan bu fiyat normal midir ? Bilgisi ve fikri olanların paylaşmasını rica ederim, şimdiden teşekkürler.

210 lira mıydı neydi benimki burçak ablan(kelebenk) var numarasını gönderdim arayabilirsin yardımcı olacaktır sana

Allah Allah 450 tl çok fazla kaskomu yapılıyor sanki bir yanlışlık olsa gerek

Allah Allah 450 tl çok fazla kaskomu yapılıyor sanki bir yanlışlık olsa gerek

450 TL en ucuz olanı üstelik. 550 TL 'ye kadar çıkıyor fiyatlar. Bende anlayamadım. Yetka abi ve Burçak Hanım vasıtasıyla çözeceğiz durumu umarım :)

kardeşim fiyatın fazla çıkmasının tek sebebi kaza kaydın vardır tıpkı kasko da nasıl kaza yapıpda hasar ödemelerinden sonra fiyat yüksek çıkıyorsa aynı şey artık zorunlu sigortalarda kanun gibi oldu.. araştır belli bir kaza yapıp sigortadan ödeme yaptırdığın için fiyat fazla çıkar...

450 TL en ucuz olanı üstelik. 550 TL 'ye kadar çıkıyor fiyatlar. Bende anlayamadım. Yetka abi ve Burçak Hanım vasıtasıyla çözeceğiz durumu umarım :)

internet üzerinden sigortam netten teklif alsana ne çıkacak. merak ettim şimdi.

kardeşim fiyatın fazla çıkmasının tek sebebi kaza kaydın vardır tıpkı kasko da nasıl kaza yapıpda hasar ödemelerinden sonra fiyat yüksek çıkıyorsa aynı şey artık zorunlu sigortalarda kanun gibi oldu.. araştır belli bir kaza yapıp sigortadan ödeme yaptırdığın için fiyat fazla çıkar...

işin ilginç tarafı bu zaten 10 yıldır araba kullanıyorum, hiç kaza yapmadım çok şükür...sizlerin de yorumlarından anladığım kadarıyla bu işte bir terslik var, bakalım ne çıkacak altından...

bu işte bir yanlışlık var gibi..istanbul da olsa bu kadar yüksek çıkmaması gerekir..

Geri
Üst Alt