Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TORPİDO

emirHATAY

Kayıtlı Üye
MERHABA SEAT CORDOBA 2004 1,4 TDİ SİGNO KULLANICIYIM BENİM ARACIN ÖN DÖŞ KOMPLE ÇATLAMIŞ DURUMDA YENİSİNİ UYGUNA NASIL TEDARİK EDEBİLİRİM ACABA HATAY DA 3500 TL ÜCRET İSTİYORLAR.TEŞEKKÜRLER

MERHABA SEAT CORDOBA 2004 1,4 TDİ SİGNO KULLANICIYIM BENİM ARACIN ÖN DÖŞ KOMPLE ÇATLAMIŞ DURUMDA YENİSİNİ UYGUNA NASIL TEDARİK EDEBİLİRİM ACABA HATAY DA 3500 TL ÜCRET İSTİYORLAR.TEŞEKKÜRLER

Sizi kurallarımız gereği üyeler kısmından tanımak isteriz
Çıkma seat parçıcılarını arayıp sormanız gerekli Vosmer var oraya sorun belki vardır çıkma birde parcaçıları arayıp sormanız gerekli

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

kardeşim ankara ve ist.da temiz sağlam bir çıkmacı bul (çoğu soyguncudur) siparişini gönderirler ben çok defa önceki araçlarımda yaptım büyük sağlam firmalar var.artı bir haftasonu ankara ostime gidip kendin bulup taktırabilirsin diye düşünüyorum.3500 çok fazla o paraya araba var.

Geri
Üst Alt