Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo yu tanımaya çalışıyorum.

Galiba far sensörünü çalıştırdım. Far düğmesine bastırıp sağa doğru çektiğimde, park ve kısa far arasında bir yerde düğme sabitleniyor. Böyle aktif oluyor sanırsam hava karanlık olduğu için emin olamadım fakat bu seferde araçtan ayrılınca kısa farlar bir süre sonra sönüyor fakat park lambaları sönmüyor???

Evet Gilgamesh arkadaşımızın dediği gibi sekonder pompası imiş turbo zannettiğim zerzevat, linktekine çok benziyor. Bu arada cevaplanmamış sorularıma ceavp veren arkadaşlar olursa sevinirim yoksa teknik bölümündemi yeni konu açmalıyım?? Bu arada aracın gazına 4 yada 5. viteste yüklenince devirlenmesi bir hayli zaman alıyor 2 ve 3. viteste gayet atik ama, eski aracımda ivmelenme daha çabuk oluyordu, bu yüzden biraz garip geldi, bu durum normalmidir arkadaşlar? Yoksa bir arıza belirtisi felan mı?
http://www.ms-motor-service.de/ximages/525491_schadstoff.jpg

arıza belirtisi falan yok hocam,, 1.6 8v motorun özelliği budur alt devirler çok canlıdır ama üst devirler ölü gibidir

arıza belirtisi falan yok hocam,, 1.6 8v motorun özelliği budur alt devirler çok canlıdır ama üst devirler ölü gibidir

75 lik.de bu dediğin geçerli 100 hp tam tersi olmasın:)

---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:54 ----------

buna ek olarak kasa ağırlığına rağmen motor gücü ve tork eksikliğide eklenince normal bir durum :)

bursa otobanında nice 1.6 ların nerelerde kaldığını sende bilirsin emre

Arıza olmadığına sevindim, o zaman bir 8 valf daha ekletelim motora 16 olsun demi :))

Geri
Üst Alt