Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo yu tanımaya çalışıyorum.

Yolcu koltuğuna oturduğunuzda torpidonun ayak kısmına gelen kısmındadır

Anlaşıldı lakin sesin ordan kynaklandığını düşünmüyorum uzak bir bölge, tam havalandıma çemberinin ağzından geliyor sanki pervane bir yere sürtüyormuş gibi. Toledonun servis manuellerini bulabileceğim bir yer varmı aceba?

The file could not be found. Please check the download link.
Daha önce de incelemek için birçok kez denedim ama hata veriyor aceba sorun benim pc demi?

maalesef ki sende değil Kadir rapid in güzelliği bir zaman sonra ölüyor linkler ben serviste iken ancak buraya yüklemeye muktedir olmuştum bedava ve sürekliliği olan bir paylaşım sitesi aklıma gelmemişti artık Mustafa (Diesel) arkadaşımızdan isteyeceğiz maalesef bu tarz teknik bilgileri benim ulaşma imkanım kalmadı zira sizler için yenileyip koyayım yine foruma. Bir kısmı eski harddiskimde vardı ama bir arkadaşın keleğine geldiğimizden onlarıda kurtarma şansım yok maalesef

Zahmet olacak Mert bey , epeydir googleda arama yapıyorum birçok sayfa gezdim üye oldum fakat ulaşamadım maalesef.

Valla Kadir bey sanırım yazdıklarımı saatten ötürü olsa gerek dikkatli okumadınız :) ben artık serviste çalışmıyorum ,denedik yeni bir seat servisine girmeyi ama nasip olmadı. artık bu vazife Aygüv otomotivden Mustafa (Diesel) arkadaşımızda. Bayrak benden ona geçti ya da Erya otomotivden Sibel hanım var Erya otomotiv çalışanı sitemizde de nicki Sibel dir ona bir özel mesaj atın Mustafa ile ikisinden birisi muhakkak çağrınıza kulak vereceklerdir. Bugün konuştuğuma göre Erya bu aralar gayet müsaitmişte iş bakımından büyük olasılıkla siteye güncel halini koymak için elinden geleni yapar arkadaşlar

Aracınız hayırlı olsun umarım keyifle binersiniz....

Teşşekür ederim. Şu ana kadar keyifti gerçekten Allah ağzımızın tadını bozmasın.

Geri
Üst Alt