Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo yay hakkında ?

abı daha fazla dusmuyor malesef 5lık al rahat edersın ıstedıgın gıbı olur anladıgım kadarıyla oyle dehset alcaklık ıstemıyorsun yenı kasa leonlara gore daha az ınıyor haberın olsun

sıkıntı yaratmasında yerle bir olmasına gerek yok kardeşim sağol yardımların için

Sen bi yaptır bakalım Serkan kardeş, resimleri de koy.. Güzelse biz de yaptırırız :)

Benim Toledo'da da süspansiyon problemi var. Altı çok kolay vuruyor ve arkaya 2 kişi bile binince çöküyor. Başka bir toledo ile yanyana geldiğimde sanki onun altı benimkine göre daha yüksek gibi geliyor. Kesin bir problem var da, gösteremedim henüz. Bir de en ufak çukurda tangır tungur sesler çıkıyor. Şöyle uygun fiyatlı yeni bir süspansiyon kiti lazım. Bir de şunu merak ediyorum, normalde yani fabrika çıkışı, bizim araçlarda viraj denge çubukları oluyor mu? Sonradan takılan Eibach filan, onlar araca en olarak mı takılıyor? Internette bazı resimler var, kimi araçlarda altta, kiminde üstte, kiminde bagajda denge çubukları var. Tam anlayamadım bu mevzuları. Kule gergisi denilen de aynı ürün müdür?

Sen bi yaptır bakalım Serkan kardeş, resimleri de koy.. Güzelse biz de yaptırırız :)

Benim Toledo'da da süspansiyon problemi var. Altı çok kolay vuruyor ve arkaya 2 kişi bile binince çöküyor. Başka bir toledo ile yanyana geldiğimde sanki onun altı benimkine göre daha yüksek gibi geliyor. Kesin bir problem var da, gösteremedim henüz. Bir de en ufak çukurda tangır tungur sesler çıkıyor. Şöyle uygun fiyatlı yeni bir süspansiyon kiti lazım. Bir de şunu merak ediyorum, normalde yani fabrika çıkışı, bizim araçlarda viraj denge çubukları oluyor mu? Sonradan takılan Eibach filan, onlar araca en olarak mı takılıyor? Internette bazı resimler var, kimi araçlarda altta, kiminde üstte, kiminde bagajda denge çubukları var. Tam anlayamadım bu mevzuları. Kule gergisi denilen de aynı ürün müdür?

diğer arkadaşların dediklerine göre viraj denge çubukları varmış.sürtme oraya oluyor dediklerine göre alt kısımdadır.kule gergisi farklı bişey,motorun üstündeki 2 kuleyi birleştiriyor.resimdeki araç seninmi bilmiyorum ama gayet yatık duruyor bu arada :)

Yok o resimdeki benim aracım değil malesef. Benim aracım şeker beyazı, bir de ona göre döküntü kalır :) Aslında aracımı seviyorum da, bi türlü istediğim düzene kavuşamadı.

Yok o resimdeki benim aracım değil malesef. Benim aracım şeker beyazı, bir de ona göre döküntü kalır :) Aslında aracımı seviyorum da, bi türlü istediğim düzene kavuşamadı.

gör işte yeşili bile adam edecez diye uğraşıyoruz.aracının rengine bak.ufak tefek şeyler soğutmasın seni.ne yaapsan yakışır o renge.yay lı halini atarım yarın aracın.bakalım içimize sinerse takarsın sende.

Hayırlı olsun.Bende onumuzdeki ay coillerini birde yetişirse yeni jantlarını takıcam.Bayagı ufak tefek malzeme var onlarıda takarız artık.

Hayırlı olsun.Bende onumuzdeki ay coillerini birde yetişirse yeni jantlarını takıcam.Bayagı ufak tefek malzeme var onlarıda takarız artık.

Mehmet kardeş, en çok da senin Toledo'yu merak ediyorum. Hiç resim falan da koymuyorsun... Eğer senin söktüğün parçalar falan olursa haberimiz olsun

Geri
Üst Alt