Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Hakkında 5 Soru... Yardım Lütfen

Arkadaşlar kapıların kitlenme meselesini arabamda denedim biraz önce.. Evet kapılar içerdeyken sürücü kapısındaki tuştan açılıyor.. Bitişik iki tuştan sağdaki kapatıyor soldaki açıyor.. Lakin benimki biraz yumuşamış heralde.. Sert basmak gerekiyormuş..Önceden de denemiştim o tuşu ama açılmamıştı. Şimdi oluyor...Tekrar teşekkürler.

Varol bey sizin dediğiniz camlarla ilgili heralde..Arkadaşlar anahtarı kapama konumunda bekletirsek camların kapandığını söylüyorlar.. Unutmadan yarın onuda deneyeceğim..Kendinize iyi bakın

Yeni aldığım arabamla ilgili merak ettiğim bazı şeyler var. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Foruma göz atmama rağmen bu soruların cevaplarını bulamadım.. Bazıları önceden cevaplandıysa ve tartışıldıysa kusura bakmayın lütfen. Araç 2004 - Toledo Signo Techno

1- Araç 20 km hızı geçince kapıları otomatik kitliyor. Bir yere yanaştığımda araç çalışır vaziyetteyken, inmek isteyen yolcu içerden açma kolunu iki kere çekerek arabadan inebiliyor. Ama bir arkadaşımı almak için arabamı kenara çektiğimde, dışardan arkadaşım kapıyı açamıyor. Ya arabayı durdurup anahtarı çıkarmam gerekiyor ki hiç pratik değil. Veya içerden iki kere açma kolunu çekmem gerekiyor ama uzanması çok zor. Bu sürücü kapısındaki düğmeler işe yaramıyor. Ne yaptıysam olmadı. O düğme sadece kilitliyor. Çözümü olan var mı acaba?

2- Araç camları açık vaziyetteyken kumandadan kapıları kilitleyince camlar otomatik kapanmıyor. Bu özellik mevcut değil mi acaba veya varsa nasıl çalışıyor ?

3- Bu arabalarda Xenon farlar orjinal mi yoksa benden önceki sahibi mi taktırmış. Çünkü motor kaputunu açtığımda farların arkasında adaptöre benzer bir aksam gördüm. Üstünde Xenon yazıyor. Plastik kelepçe ile bağlanmış. Bana pek orjinal gelmedi. Sanki sonradan monte gibi.Bilgisi olan varsa...

4- Araba 4 hava yastıklı diye geçiyor. 1. direksiyonda 2. torpidonun üstünde. 3. - 4. nerede ? :) ön koltukların arkasında sert bir şeyler var gibi. Onlar mı acaba ?

5- Birde hava yastığını kapatma fonksiyonunu devreye soktuğumuzsa sadece yolcu hava yastıkları mı kapatılıyor yoksa hepsi mi?

Şimdiden teşekkürler...

1- Kapıların kilitlenmesi güvenlik amaçlıdır serviste iptal edebilirsin.. şoför kapısında ki tuşla açıp kapatabilirsin.
2- Alarm sistemi yaptırırsan kumandayla camlar kapanır ama orjınalinde YOK.. Kapıya anahtarı takıp sağa çevirip 2 sanıye bekle camlar kapanır
3- Orjınali xenon değil sonradan takılmıştır..
4- signolar 4 airbagli 3.4. airbagler koltuklarda
5- Hava yastıklarını Torpidodan anahtarla kapatırsan tamamını kapatmış olursun

sadece onler mı hepsi mi bi karar verin :)

hava yastıkları tamamen kapanmaz sadece sag on yolcugu tarafı kapanır.

Geri
Üst Alt