Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Evo

sarımı :p yok artık gece taksicilikmi yapıcaksın :D
2001 toledo şampanyası sence nasıl ??

adanada modlu bır model var bu renkte görmüşsündür

199387_10150151645691353_671726352_6965796_1720253_n.jpg

mat sarı iyidir..

Aslında orjinal rengi jayet güzel, parlatıldımı yanar ama illa kaplama olucaksa maviyi tavsiye ederim. Hem çok dikkat çekici değil, hemde kaplama olduğu belli olmuyor.

Hedef Mat Açık Gri idi ama boyle bi renk yok kartelalarda.. yeni renk için bakınıyoruz sağa sola..

ellerine saglık abi tamponlar cok guzel

renkte iyi gider :)

Renk olayı harbiden mesele oldu garajdada (:) istedigim rengin matı yok.. cupra sarısı mat sarı gibi sivri renklerle insan içinde rahat gezemem bu arabayla. cok dikkat cekmek tarzım deil.. bakalım p.tesiye randevu verdiler.. ne renk cıkcak kafamdan bende merak ediyorum..

enkeijantlar2.jpg

enkeijantlar.jpg

janttakld.jpg

RPF01 buldum 17" aldım koydum kenara.. hep sevdiğim bi jantdı.. gazlamak için hafif jant icab ederse takarım..

Güzel seçim yere basıldığı zamanda güzel duracaktır bende aracımda 17 rpf01 kullanıyorum gerçekten hafifliği hisediliyor bu arada farları ne kadara aldın?

18" janta çok ince yanak lastik kullanacağım ve bu konforu olmsuz etkileyecek.. Ben çukura tümseğe pek dikkat eden biri değilim haliyle yazık olacak 18" lere (:)

17" kullanıp daha geniş yanak lastikle jantı ve aracı sert darbelerden koruyabilirim..

Aslında orjinal rengi jayet güzel, parlatıldımı yanar ama illa kaplama olucaksa maviyi tavsiye ederim. Hem çok dikkat çekici değil, hemde kaplama olduğu belli olmuyor.

kesinlikle katılıyorum mavi süper duracaktır hem hiç bi toledoda mavi görmedim ben tek olacağı kesin

kaşlar olmadan çok daha güzel duracağına eminim tabi zevk meselesi tekrardan hayırlı olsun

Geri
Üst Alt