Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

test ( hata yaşayan varsa buraya sorun bildirebilir )

bende 2 gündür göremiyorum anasayfadaki son yazılan mesajlar bölümünü

ben kaldırdım bilerek 3-4 gündür üye girişlerinde database hatası verdiriyordu neden yaptı durduk yere bilmiyorum. Yeni sürümünü yayınlayacağım

Giriş problemi düzeldi, sadece siteyi açmaya çalıştığım her bilgisayarda şifremi resetleyip girmek zorunda kalıyorum. :)

Yasin abi resetleyip diyorsun da tam anlamadım bunuu ??? Şifemi unuttum yaparak sürekli yeni şifremi alıyorsun?? Dün şifreni ben değiştirdim 2. kez aynı şifre yapmıştım faceden mesaj atmıştım sana :)

Bende suan hıc br sorun yok duzelmıs tessekkurler...

patron konu baslıkları malesef gene yok oldu bı calısma mı var ?

Yasin abi resetleyip diyorsun da tam anlamadım bunuu ??? Şifemi unuttum yaparak sürekli yeni şifremi alıyorsun?? Dün şifreni ben değiştirdim 2. kez aynı şifre yapmıştım faceden mesaj atmıştım sana :)

Muhtemelen senin resetlediklerine denk gelmiş olabilir. Ama eskiden olupta şimdi olmayan otomatik kullanıcı girişi var. Tarayıcıyı her kapatıp tekrar girdiğimde kullanıcı adı ve şifremi yazmak zorunda kalıyorum. Tarayıcının ayarlarına baktım ama bulamadım.

Ben kaldirdim problem yaratti tekrar. Farkli bİr tane deneyeceĞİm yarina kadar yok :)

Geri
Üst Alt