Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik Konularla İlgili

Beyler ozetle ayberk ın demekıstedıgı sudur kı bende aynı fıkıre katılyorum,teknık konularda sorulan sorularda,soruna dahıl yorumlar dısında verılen cewaplara,servıse gıt cozsunler tarzı cewaplara karsı oldugunu belırtmıs.bunda hem fıkırım.Konular elbet kayar toparların baslıklar altında ama en azından konu ıle ılgılı bılgısı olmayan bırı de cozumu servıse gıt yazcagına "bılen arkadaslar yardımcı olcaktır" flan gıbı seyler yazsalar bıle daha mantıklı olur.

Beyler ozetle ayberk ın demekıstedıgı sudur kı bende aynı fıkıre katılyorum,teknık konularda sorulan sorularda,soruna dahıl yorumlar dısında verılen cewaplara,servıse gıt cozsunler tarzı cewaplara karsı oldugunu belırtmıs.bunda hem fıkırım.Konular elbet kayar toparların baslıklar altında ama en azından konu ıle ılgılı bılgısı olmayan bırı de cozumu servıse gıt yazcagına "bılen arkadaslar yardımcı olcaktır" flan gıbı seyler yazsalar bıle daha mantıklı olur.
kısmen +1905 ama servise git diyenlere de karşıt görüş bildirip kaybedilmemeli

kısmen +1905 ama servise git diyenlere de karşıt görüş bildirip kaybedilmemeli

koray soyle dusun.b konu actın sorunda su olsun:bogaz kelebegını temızlıcem nasıl olmalı falan fln ?
ılk once konuya hakım olmayan bırı dıcekkı servıse gıt bence orda temızlesınler.tatmın olcakmısın ? Hayır. konuyu okuyan baska ınsanlar tatmın olcak mı yıne hayır.sonra ben okıcam dıyelım o konuyu sana soketını sokmeden WD40 al temızle yerıne tak dıcem.Konu ıcnde hangı cewap daha tatmınkar olcak? servıse gıtmene gerek olmadıgı gorucekmıyız ? ewet.
bunu karsıt dusunce olarak bıldırmek yada msj sılelım flan gıbı yorumlamayalımda onun yerıne bılmeyen bu yorum yapmasın dıyelım teknık konularda.bu demek degıldır bız bu dusunceyı savunyoruz yonetımde dedıgımızı kabul etsın,ben sadece ayberk ın dusuncesıne katıldıgımı dıle getıryorum orneklı b anlatımla:)

koray soyle dusun.b konu actın sorunda su olsun:bogaz kelebegını temızlıcem nasıl olmalı falan fln ?
ılk once konuya hakım olmayan bırı dıcekkı servıse gıt bence orda temızlesınler.tatmın olcakmısın ? Hayır. konuyu okuyan baska ınsanlar tatmın olcak mı yıne hayır.sonra ben okıcam dıyelım o konuyu sana soketını sokmeden WD40 al temızle yerıne tak dıcem.Konu ıcnde hangı cewap daha tatmınkar olcak? servıse gıtmene gerek olmadıgı gorucekmıyız ? ewet.
bunu karsıt dusunce olarak bıldırmek yada msj sılelım flan gıbı yorumlamayalımda onun yerıne bılmeyen bu yorum yapmasın dıyelım teknık konularda.bu demek degıldır bız bu dusunceyı savunyoruz yonetımde dedıgımızı kabul etsın,ben sadece ayberk ın dusuncesıne katıldıgımı dıle getıryorum orneklı b anlatımla:)

bende diğer servise git mesajlarını okuyup es geçerek senin beyan ettiğin yoruma teşekkür edip önerin doğrultusunda hareket edeceğim olay bence bundan ibaret:)

bende diğer servise git mesajlarını okuyup es geçerek senin beyan ettiğin yoruma teşekkür edip önerin doğrultusunda hareket edeceğim olay bence bundan ibaret:)
Bu cevabı İstanbul Sorumlusu Koray Bilge olarak mı veriyorsunuz yoksa Koray Bilge olarak mı ? :)

Herkesin atladıgı bir konu var, gerçi Cezmi abi belirtmiş.

Bir kişi konu açtıgında ister istemez yorum gelsin istiyo. Tamam ben artık tecrübeliyim, kimse yorum yazmadı diye kimseye kırılmam. Demek ki bilmiyolar derim gerçerim ama bir çok yeni üye konu açtıgında oraya cevap gelsin ister, kendisinin de ailedem biri oldugun görmek ister. Sonuçta burası forum ama bir arkadaşlık ortamı söz konusu.

Oraya yazılan bir "hayırlı olsun" veya "geçmiş olsun dostum" veya "servise sor bence kardeşim önemli bir konu bu" gibi cümleler konuyu açan bir çok kişiyi eminim mutlu edecektir, hiç olmazsa "başkaları tarafından takıldıgını", dinlendiğini anlayacaktır.

Şahsi fikrim bu yönde.

Katılıyorum

ben sadece o mesajların silinmesine insanların kırılmasına karşıyım herkesin bilgisine bildiklerine saygım sonsuz bunu beni tanıyan herkes bilir ama ben bilmeyeni konuya dahil olmak isteyeni yargılamak yerine düzeltelim diyorum bu konuda servise git yorumuna bu kadar takılan varsa konunun sonuna not:kimse servise git yorumu yapmasın lütfen desin olsun bitsin buna bu kadar takıksa :) ben bunu önemsemiyorum benim tek önemsediğim forumda kazandığımız yol gösterdiğimiz birçok insan bu forumda beğenmesekte kişisel tanışmalarda buluşmalarda onun hakkında yanlış düşündüğümüzü ortaya koyabiliyor.....
Kaybetmek kolay bir olgudur ki bence bir insanı kazanmak hiç kolay hadise değildir ve bırakalım birgün hiç işim olmaz dediğimiz insan bile birgün en kötü anda en çok yanımızda olan olabiliyor.... ben boşta olsa mesajların silinmesi taraftarı değilim bu forumda paylaşılan her kelime her cümle bence gücümüzü ve konulara olan duyarlılığımızı ortaya koyuyor... Kimseyi kaybetmeyi o gitse yada girmese ne olacak cümlesini kendimize lütfen yakıştırmayalım... bu herzaman kaybetmiş bir toplumun vatandaşına olan güvensizliğini ve onu dışlanmışın bile dışına atmışı ortaya koyar bu ülke bu yüzden bu hale geldi zaten....
Biliyorum hiç kolay değil bazı insanları kazanmak ve onu doğruya yöneltmek ama sizce de en güzeli bu değil mi? ben bu tartışmayı bile keyifle takip ediyor her yazanı gördükçe herkesin fikirlerini okudukça mutlu oluyorum... Biz insanların fikirlerine öğrenme isteğine yada şevkine zarar vermektense kazanmanın ne kadar güzel ve zor bir olgu olduğuna kanaat getirelim....

Geri
Üst Alt