Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tekirdağdaki Yoldaşlara Teşekkür...

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhabalar,
işyerimiz için gerekli olan 24 tonluk trafo köşkünü tekirdağ çerkezköyde bulmuştum fiyat ve uyum konusunda çok güzeldi,
ama ürüne güvenemedim mesafe ve zaman olumsuzluğundan şüphedeydim...

başta cezmi babaya fikir danışarak tekirdağdaki üye arkadaşlarımızdan yardım talep etmiştim,
sağolsun Cezmi baba yardımcı oldu arkadaşlara yönlendirdi Allah razı olsun,

sağolsun tekirdağdaki SCW ailesinin üyelerinden ZİYA, LEVENT ve MURAT Abiler yardımcı oldular hepsi ürüne gidip bakmayı incelemeye razı oldu, işimiz görüldü ürünü gönül rahatlığıyla aldık,
buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum,
inşallah kendilerinin de bir işi düşerse can ve başüstüne yardıma her zaman hazırım...
tekrar TEŞEKKÜRLER...

merhabalar,
işyerimiz için gerekli olan 24 tonluk trafo köşkünü tekirdağ çerkezköyde bulmuştum fiyat ve uyum konusunda çok güzeldi,
ama ürüne güvenemedim mesafe ve zaman olumsuzluğundan şüphedeydim...

başta cezmi babaya fikir danışarak tekirdağdaki üye arkadaşlarımızdan yardım talep etmiştim,
sağolsun Cezmi baba yardımcı oldu arkadaşlara yönlendirdi Allah razı olsun,

sağolsun tekirdağdaki SCW ailesinin üyelerinden ZİYA, LEVENT ve MURAT Abiler yardımcı oldular hepsi ürüne gidip bakmayı incelemeye razı oldu, işimiz görüldü ürünü gönül rahatlığıyla aldık,
buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum,
inşallah kendilerinin de bir işi düşerse can ve başüstüne yardıma her zaman hazırım...
tekrar TEŞEKKÜRLER...
tekrar hayırlı olsun ..

bu şekilde km lerinde bir önemi kalmadığını görüyoruz. Herkese tşkler.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt