Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler Gider Egzost..

sen bir kontrol et bence Erhan,acaba içtenmi dıştan mı.? Bildiğim kadarı ile Performansı etkiliyor negatif olarak..

sen bir kontrol et bence Erhan,acaba içtenmi dıştan mı.? Bildiğim kadarı ile Performansı etkiliyor negatif olarak..

ilk işim kontrolettirmek ama ben sesi servisede sterdim egzos tan geldiğini anlıyıncasüper ses olmuş bence ellettirme dediler ama ben genede mustafa ustaya bi baktırıyım

neler yazmışınız yahu :) sadece bilgi vermek istedim. "Hayat detaylarda gizlidir" bu felsefe her zaman işe yarar ama ekstra bir dünya problemle de uğraştırmak zorunda bırakır insanı.

Erhan eğer egsozun içine sokuldu ise yapacağın şey, egsoz kafasını ve egsoz borusunu kestirmek, daha büyük çaplı bir ucu kesilen yere dıştan geçecek şekilde monte ettirmek. Bu sayede egsozdan çıkan gaz daha büyük çaplı bir hazneye geldiği için biraz yankı yapacak ve sesi yine alacaksın ama performans ve ekonomiden de ödün vermemiş olacaksın.

neler yazmışınız yahu :) sadece bilgi vermek istedim. "Hayat detaylarda gizlidir" bu felsefe her zaman işe yarar ama ekstra bir dünya problemle de uğraştırmak zorunda bırakır insanı.

Erhan eğer egsozun içine sokuldu ise yapacağın şey, egsoz kafasını ve egsoz borusunu kestirmek, daha büyük çaplı bir ucu kesilen yere dıştan geçecek şekilde monte ettirmek. Bu sayede egsozdan çıkan gaz daha büyük çaplı bir hazneye geldiği için biraz yankı yapacak ve sesi yine alacaksın ama performans ve ekonomiden de ödün vermemiş olacaksın.

dıştan derken yani yeni aldığım egzost kafası aracın eski borusunun içine değilde dışından sokulmasımı

evet Erhan, amaç gaz çıkışına engel hiç bir set kalmasın rahatlasın.

Geri
Üst Alt