Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Ayhand43

Kayıtlı Üye
Bugün talihsiz bir kaza geçirdim. Aracıma bayan bir arkadaş frene basıp duramadığı için çarptı. Sol ön kapıda hasar var. Aracı serviste mi yaptırmalıyım yoksa özelde mi. Aracta tamir olarak ne yapılmalı. Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 5D79FE07-F97C-4EDE-AE4A-98F3EE6F087A.jpeg
    5D79FE07-F97C-4EDE-AE4A-98F3EE6F087A.jpeg
    279.8 KB · Görüntüleme: 35
Bugün talihsiz bir kaza geçirdim. Aracıma bayan bir arkadaş frene basıp duramadığı için çarptı. Sol ön kapıda hasar var. Aracı serviste mi yaptırmalıyım yoksa özelde mi. Aracta tamir olarak ne yapılmalı. Teşekkür ederim

Tutanak tutuldu mu eğer tutuldu ise servis kapı sacını değişim yaparız diyebilir üstelerseniz de göçük düzelten ustası varsa orada minimum doğruluğa getirip macun kullanarak düzeltirler
Benim görüşüm macun kullanılmaması yönünde takıntınız yok ise parça konusunda serviste yaptırarak değişim talep edebilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Evet tutanak tuttuk. Saç olayı yeni kaslrda olmuyor dedi servisteki arkadaş. Göçük düzeltme dede yüzde80 bir oranda başarı sağlanır iskelet gitmiş dedi. Dalgalanmalar ve alttaki cizgi belli olur dedi. Servise verdim sürücü tutanakta hatasını kabul ediyor ama resmlerde tremer ne der bilmiyorum. Çok teşekkür ederim

Geri
Üst Alt