Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tanıdık beyinci var mı arkadaşlar?

eryergun

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum arkadaşlar.Aracımda aydınlatma arıza ışığı yandı,sinyallerim ve stoplarım yanmıyor.10gündür araştırmadığım gitmediğim elektrikçi kalmadı,herkes bcu dan yada bsm den yaptığını söyledi ve oto beyinciye gitmemi söylediler.Yardımcı olabilecek yada grubumuzun anlaşmalı olduğu kimse var mı İstanbul avrupa yakasında?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

A.selam benimde airbag ile ilgili bir sorunum vardı istanbulda gitmedigim yer kalmadi sonunda bostanci sanayide bir beyin isleri yapan yer var oraya gittim 1 saatte halletti 500 tl verdim. İsmini cismini hatirlamiyorum. Ama en iyisi o bence kime sorsan gosterir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bagcılar güngören sanayi sitesinde barem oto var oraya bi göster derim adamlar gerçekten işini hakkıyla yapıyor

Dostum benim 1 ay kadar önce beyinle ilgili bir problemim oldu.
Bostancı sanayide Abdullah Lokantasının hemen yanında (lokantayı kime sorsan gösterir) Detay oto adında bir beyinci var.
Fatih usta ilgileniyor.

Adam işimi yaptı sağolsun ama aracın içinden değeri çok büyük olmayan kontakt bileziği dedikleri kontakta monteli haldeyken bir aksesuar uçmuş.
Adama söylediğimde de alırız aksesuarcıdan problem değil gibi sinir bozucu bir cümle sarf etti. Özür bile dilemedi.
Demek hatayla önemli bir şey unutsak ne olacağı belli değil.

Aksesuar para bile değil ama zihniyet çok yanlış. Ayrıca araçlar alt kattı duruyor beyni ise üst katta kapalı bir odada tamir ediyorlar.
Aşağıdan kimin gelip kimin geçtiği meçhul.

Olur da o adama gidersen aracının içinde değerli eşya bırakma derim ama tamir ediyor mu ediyor. O konuda sorun yok.

Selamun aleykum arkadaşlar.Aracımda aydınlatma arıza ışığı yandı,sinyallerim ve stoplarım yanmıyor.10gündür araştırmadığım gitmediğim elektrikçi kalmadı,herkes bcu dan yada bsm den yaptığını söyledi ve oto beyinciye gitmemi söylediler.Yardımcı olabilecek yada grubumuzun anlaşmalı olduğu kimse var mı İstanbul avrupa yakasında?

Bahçelievlerde Beyinci Apo var. Vural elektronik
Adam sıyırmış.
Benim beyindeki entegreleri söküp uğraştı sağolsun
Kendi aracı en boş golf sadece sanroof var.
Fakat araç R Line.
Adaptif araç takipten tut hayalet ekran bile mevcut.
Sadece wag üzerine yemiş bitirmiş

Eyvallah kardeşim dün masak sanayide ESEM ELEKTRONİK te hallettim umarım bir sorun çıkmaz

Bordnez sıkıntıymış,bu da volkswagen grubunun kanseriymiş usta öyle söyledi

Geri
Üst Alt