Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamponu delmisler

Geçmiş olsun, mahallenin köpeklerini besleyin biraz yoksa arabayı pert edecekler.:)

Geçmiş olsun ya bu nedir arkadaş mala zarar vermek nedir Allah korkusu kalmamış kimsedde

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Büyük ihtimal kedi girdi kopekte o şekilde çıkarmaya çalıştı büyük bir boğuşma sonucunda olan senin araca oldu bunu büyük ihtimal macunlanmasi lazım ve ufak boyama olucak orası esenyurt tarafında olsaydınız fatıh sanayide tanıdıklarım vardı elimizden geleni yapardık geçmiş olsun

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Teşekkür ederim. Muhtemelen dediğin gibi olmuş çünkü ön cam üstünde falan kedi ayak izleri vardı. Hatta o anda mı yoksa taş geldi de ben mi farketmedim bilmiyorum ama, kedinin ayak izinin olduğu noktada 1 cm kadar cam çatlağı da oluşmuş. Eğer burada yaptırabileceğim bir yer bulamazsam sizi rahatsız edebilirim :)
[doublepost=1511249397,1511249377][/doublepost]
Gecmis olsun

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim

Cok gecmis olsun.Hic sknt degil plastik kaynak veya macunla tamponda bunlardan eser kalmaz. Benim arabaya arkadan ceki demiriyle girdi kocaman delik acildi usta 15 dk da deligi dikti tasladi ve boyaninca suan ben bile tam yerini gosteremem.. bizim Sakarya nin kopekleri şaseye kadar sökuyorlar dua et yine az dişlemisler :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt