Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamponu delmisler

Geçmiş olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana köpek gibi geldi sanki

Cok gecmis olsun.Hic sknt degil plastik kaynak veya macunla tamponda bunlardan eser kalmaz. Benim arabaya arkadan ceki demiriyle girdi kocaman delik acildi usta 15 dk da deligi dikti tasladi ve boyaninca suan ben bile tam yerini gosteremem.. bizim Sakarya nin kopekleri şaseye kadar sökuyorlar dua et yine az dişlemisler :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Teşekkür ederim. Senin usta da demekki işinin ehliymiş :) Maşallah sizin köpekler de neyle besleniyorsa artık.. :)
[doublepost=1511252921,1511252803][/doublepost]
Sıkıntı yok rahatsızlık nedemek burda çok var tanıdık siz karar verdiğinizde burdan irtibata geçin burda yardımcı olur tamirciye beraber bile gideriz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tamamdır. Öyle bir durum oluşursa iletişime geçeceğim. Tekrar teşekkürler...
[doublepost=1511252944][/doublepost]
Geçmiş olsun

Teşekkür ederimm
[doublepost=1511253044][/doublepost]
Bana köpek gibi geldi sanki

Evet muhtemelen köpek yapmış

Teşekkür ederim. Senin usta da demekki işinin ehliymiş :) Maşallah sizin köpekler de neyle besleniyorsa artık.. :)
[doublepost=1511252921,1511252803][/doublepost]

Tamamdır. Öyle bir durum oluşursa iletişime geçeceğim. Tekrar teşekkürler...
[doublepost=1511252944][/doublepost]
Teşekkür ederimm
[doublepost=1511253044][/doublepost]

Evet muhtemelen köpek yapmış

Benim evde besledigim jack russell var ordan biliyorum 1.5 yasinda şuana kadar eve actigi zarar daha açacaklarinin 10 da 2 si salonun parkesini ortadan 20 cm yemisti bir keresinde

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Benim evde besledigim jack russell var ordan biliyorum 1.5 yasinda şuana kadar eve actigi zarar daha açacaklarinin 10 da 2 si salonun parkesini ortadan 20 cm yemisti bir keresinde

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Gülü seven dikenine katlanıyor işte :) Demekki köpekleri hafife almayacakmışız onu öğrendim

Geri
Üst Alt