Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon tamiri

yadem

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba. Kornanin oldugu yerden tamponu kirdim. Anadolu yakasinda nerde tamir ettirebilirim. Bir de korna bozuldu onun masrafi ne kadardir. Servistemi yaptirmaliyim yoksa disarda daha mi ekonomik olur. Yardimlariniz icin Cok teşekkürler
8a1e24a67de908f565b9c9a6eb66913f.jpg

f3e28bf788fea7013aff51402974a662.jpg

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba. Kornanin oldugu yerden tamponu kirdim. Anadolu yakasinda nerde tamir ettirebilirim. Bir de korna bozuldu onun masrafi ne kadardir. Servistemi yaptirmaliyim yoksa disarda daha mi ekonomik olur. Yardimlariniz icin Cok teşekkürler
ab893e349192c9d3c8e298ecff496db8.jpg
22cc6b2e4a7496ee7a69994d5c70bbcc.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tamponu serviste yaptırmanıza gerek yok bence. İşin ehli bir ustada halledersiniz. Korna da e- ticaret sitelerinden kazalı bir araçtan alıp takın keyfinize bakın :)

topkapı teknik oto sanayide tampon çıkmacıs var adam kitap gibi tamir yapıyor eger yer bulamazsanız aklınızda olsun siteden sefa güner arkadaşımız yaptırdı

adını bilmiyorum teknik oto sanayi üst kapıdan girince soldaki sokagın sonunda forumda moderatör bayram maraz abimizin adıyla gidersen hem indirim yaparlar hem çabuk alırsın bayram abide o sokakta bera oto da usta

Tamponu gosterdim arkadaslar. Sis fari ayagi kirilmis. Davlumbaz da kirik. Onu servisten almalisiniz dedi autoking. Bir de en ufak darbede yine ayni yerden kırılır dediler. Kaskodan degisimini onerdiler. Sis fari üzerine dogruda kirilimis. Yaklasik 1000 lira gibi rakam tramerde gorunur dediler. Sizce ne yapmaliyim. Cok tesekkurler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt