Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon folyo kaplama hk [fikirler]

ogün senin bu yorumların beni öldürüyo yaa. Ne iğrenç? azcık açık yazsan ölürsün haa. Hangisi dediğimde de sadece "3" dedin önceki yorumda :D neyin peşindesin olm ne yapıyosun sen :D

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:35 ----------

keyif alması kolay bütçe olduktan sonra be abim :D du bakalım, perşembe bi halledelim folyo işini ilk ;)

kanka biraz önce oxford cinayetlerini izledim de orda hep ucu kapalı sorular vardı ordan esinlendim:)

yakın zamanda jant işi zor gerçi benim.. umut fakirin ekmeği, bi loto çıkarsa acımam :D

milli piyangoda adamın mı var :D bendeki numaralara mı vurdurcan ikramiyeyi :D

Halledelim derken özel indirim yapıcak sana Ogün..... %10 SCW indirimi %10 tanıdık indirimi %10 fiş istemezsen indirimi %10 da gönlünden kopmuş %40 indirimle hallet şu işi sinan ;)
Zaten o kadar kaçmıyo benim yavru, bi de 18 lerle olduğum yerde kalırım ben :D aklımda 1 jant var, o da OZ ultraleggera...... Bastırdığım duygularımı kabartmaz mısınız lütfen. :D

Geri
Üst Alt