Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tahmini fiyat bilgilerinizi bekliyorum

mk2toledo

Kayıtlı Üye
Herkese İyi günler. dün iş çıkışı 2000 model toledo aracımla zincirleme kazaya karıştım. Arkadan vurduğum için kendi aracımı ben yaptıracağım. Kaput tampon farlar radyatör ve o bölgedeki ufak tefek şeyler değişecek(sisler sağlam). Acaba tampon kaput ve farlar ne kadar tutar. Uyguna getirmek için izleyebileceğim bi yol bilen varmı

aracın durumu böyle.

Ekli dosyalar

• 20180406_181616.png
    20180406_181616.png
    474.3 KB · Görüntüleme: 76
Teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin. Radyatörden sonrası hasar görmemiş şükür ki motorda sıkıntı yok. Yaptırdıktan sonra kullanmayı düşünüyorum. Elektronik aksamları orjinal alcam fakat Kaput ve tampon çıkma olsa sıkıntı olur mu ki

Teşekkür ederim Allah kimsenin başına vermesin. Radyatörden sonrası hasar görmemiş şükür ki motorda sıkıntı yok. Yaptırdıktan sonra kullanmayı düşünüyorum. Elektronik aksamları orjinal alcam fakat Kaput ve tampon çıkma olsa sıkıntı olur mu ki

Aynen onları çıkma alın sıkıntı değil ama mekanik aksam parçalarını yeni almanızı tavsiye ediyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt