Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türk'ün dijital klimayla imtihanı :)

06MRT

Kayıtlı Üye

Arkadaşlar merhaba;
Ankara'da yaşıyorum malum havalar epey bi soğukladı aracım 2004 ibiza 1.4 benzinli signo modeli dijital klimalı. Fakat kaloriferi açtığımda klima devreye giriyor ve ben oturup bunu çözmeye çalıştıkça iş içinden çıkılamaz bir hal alıyor. A/C gibi bir düğme bulunmamaktadır. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı aracı kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır sıcak duruma alınca kapatması gerekiyor diye biliyorum

Aracınızda ECO diye bir tuş var mı? Daha önce benzer durumlarda bu yorum yapılmıştı. ECON da olabilir, bir düğme var o aktif ediyor ibiza 6l'lerde klimayı

eco tuşuna bas kardeş , sağ alt köşede eco yazısı cıktıgında klima kapalı demektir.

17835631637o.jpg

Resimdeki gibi ECON yazısı varken çalıştırdığımda klima sesi gelmiyor fakat anlık yakıt tüketimi 0,8'den 1,7-2,0'ye kadar yükseliyor.Bundan sebep klimanın kapandığına tam olarak emin olamıyorum.

aracınızın kullanma kılavuzu mevcut mu? orada detaylı kullanımı açıklanıyordur.

Kullanma kılavuzu varda bende onu anlayacak dil yok :) Birde bu araçta gizli özellik gibi şeyler var mı varsa bilgi verebilir misiniz arkadaşlar bu saate kadar sadece koltuk altındaki çekmeceyi bulabildim oda sadece sağ koltukta şöför koltuğunda yok malesef o_O

Kullanma kılavuzu varda bende onu anlayacak dil yok :) Birde bu araçta gizli özellik gibi şeyler var mı varsa bilgi verebilir misiniz arkadaşlar bu saate kadar sadece koltuk altındaki çekmeceyi bulabildim oda sadece sağ koltukta şöför koltuğunda yok malesef o_O

Klimanın Hemen Altındaki Plastik Bölüm Çıkıyor Gizli Göz.

Geri
Üst Alt