Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tümseklerden geçerken gelen gıcırtı sesi

Lazov

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Ibiza 6j sahibiyim. Arabayla tümsek gibi yamuk yerlerden gećerken kapıların kenarlarından gıcırtı sesleri gelmeye başladı. Trim sesi bu gıcırtılara deniyordu değil mi? Birde servis bu sesi engellediğinde tekrar gelecek mi dersiniz bu ses?

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Aynı sorun benim arabada da var.Takipteyim hocam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam amasör takoz vidaları gevşediyse ses yapar arada sıkmak lazım sanayideki ustalara gösterin kendiniz bakabilirseniz amörtisör üst yuvarlak plastiği kaldırın büyük bi somun var o gevşekmi die bakın gevşekise sıkmanız lazım gevşek deilse amortisör takozları deişecektir bi bakın derim benimki ses yapıyo arada sıkıyom ben ses kalmıyo

Hocam amasör takoz vidaları gevşediyse ses yapar arada sıkmak lazım sanayideki ustalara gösterin kendiniz bakabilirseniz amörtisör üst yuvarlak plastiği kaldırın büyük bi somun var o gevşekmi die bakın gevşekise sıkmanız lazım gevşek deilse amortisör takozları deişecektir bi bakın derim benimki ses yapıyo arada sıkıyom ben ses kalmıyo

Söylediğin olabilir hocam. Çünkü arka yaylardan da ses geliyor arabayı sallayınca ses çikarıyor yaylar. Bi bakayım bende söylediğin yere. Sağolasın.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

2007 model var bende zaman geçdikce eskiyo biraz

Olabilir z rotlarda eskimiş olabilir o dediğim den problem yoksa salıncaklar var onlarda eskimiş olabilir fazla bi masraf deil bu 2. Dediğim

Çok çukura giriyorsan :)))

ön takımdan tümseklere yavas girsen bile bir ses geliyormu ? kütürtü gibi

Geri
Üst Alt