Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm 2.0TFSI'ların dikkatine!!!

yerse işlerine gelmiyor biraz sesin çıksın dişini göster bak neler oluyor . ya arabada kırılsa motor gümlese nolcak mahkeme versen söke söke alırsın

bu sorun yeni modellerindede varmı yoksa belli modellerdemi var?

alp anlamadım acıkcası sımdı ne yapmam lazım bu parca he 15 bın bakımındamı degısıyor??? yoksa bır kez degıstırıp saglamınımı takıyoruz tam olarak napmak lazım yanı..

bu sorun tüm 2.0 tfsi motorlarda kronik bir mevzuat stok arabalarda da var yüklü arablarda da sıkıntısı sadece insanların önce bilmiyor olmasıydı şimdilerde herkes temkinli ve bilinçli olduğundan problem yok stok araba 15-20 de değişirse iyi olur ama yük derecesine göre modlu arabaların mutlaka 3000 5000 de değiştirmek kabus görmekten iyidir aynı şekilde bobinlerde de öyle
şemun sen rahat ol ama araba 30 k lar da ise yenilenmen de fayda var nolur nolmaz

bu sorun tüm 2.0 tfsi motorlarda kronik bir mevzuat stok arabalarda da var yüklü arablarda da sıkıntısı sadece insanların önce bilmiyor olmasıydı şimdilerde herkes temkinli ve bilinçli olduğundan problem yok stok araba 15-20 de değişirse iyi olur ama yük derecesine göre modlu arabaların mutlaka 3000 5000 de değiştirmek kabus görmekten iyidir aynı şekilde bobinlerde de öyle
şemun sen rahat ol ama araba 30 k lar da ise yenilenmen de fayda var nolur nolmaz

Zafer abi benim ne kadarda bir değiştirmemi önerirsin?

en geç 5000 de bir ama imkan varsa daha önce de yenileyebilirsin tedbir herzaman iyidir için rahat olur

zafer abı arac 35 bınde servıse gıdıp kodunumu vermem lazım adı tam olarak ne dıye gecıyor?? o zaman gıdıp bu ara degıstıreyım ilk defa bole bırsey duydum...

yüksek basınç benzin pompası altındaki itici fincanı değiştirmek istiyorum de .. ister doğuş oto esenyurta git ister erya aykuta söyle onlar anlar

Geri
Üst Alt