Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sürekli Arka Sağ Lastik Basınç Uyarısı

LKTN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2016 Leon' da sürekli sağ arka lastik basınç kaybı uyarısı almaya başladım. Özellikle lastik iniyor mu diye uyarı verdiğinde hava basmadan SET yapıp bakıyorum. Ancak tekrar uyarı verdiğinde lastikte hiçbir değişiklik görmüyorum. Araç 20 bin e merdiven dayadı. Acaba sensörde mi bir sıkıntı var ?

Arkadaşlar 2016 Leon' da sürekli sağ arka lastik basınç kaybı uyarısı almaya başladım. Özellikle lastik iniyor mu diye uyarı verdiğinde hava basmadan SET yapıp bakıyorum. Ancak tekrar uyarı verdiğinde lastikte hiçbir değişiklik görmüyorum. Araç 20 bin e merdiven dayadı. Acaba sensörde mi bir sıkıntı var ?
benım basıma geldı aynısı bende beklıyodum ınmesını falan ama kucuk bı vıda gırmıs oda nedense ındırmemıs lastıgı dıslerının arasında söktürüp anca öyle bulmustum ama belkı senın sensorde bı sıkıntıda olabılır bı baktır ıstersen lastıge once

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
benım basıma geldı aynısı bende beklıyodum ınmesını falan ama kucuk bı vıda gırmıs oda nedense ındırmemıs lastıgı dıslerının arasında söktürüp anca öyle bulmustum ama belkı senın sensorde bı sıkıntıda olabılır bı baktır ıstersen lastıge once

Anladım. Bi götürüp baktırayım o zaman. Teşekkür ederim.

Lastiğiniz patlamış. Gözle farkedilmeyebilir, görülmeyebilir. Lastikçiye gidip tamir ettirin. Başıma geldi aynısı.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
aynı sorun bendede var,3,5 günde bir uyarı veriyor,şişiriyorum, tekrar uyarı veriyor..havadan diye düşündüm bende

Lastiği göstermeye gittim. Tüm tekerlere eşit hava bastı ve sıfırladı. Takip edelim bu saatten sonra yine uyarı verirse bakalım lastiğe dedi. Şu anda sıkıntı yok gibi bakalım.

Lastikçiyim dostum biraz kullan çok ince bir kaçakta olabilir.dışardan birşey gözükmez ise lastiği söktür içinde elini gezdir belli olur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt