Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunroof Sesi

Arkadaşlar merhabalar,
SeatClubWorld foruma yeni katıldım.
Yaşadığım sıkıntı ile ilgili neler vardır diye bakınırken sizlere denk geldim. Vesselam durumlar şöyle;
Temmuz 2018 de yani daha 5 ayı tamamlamadı.
Aracı aldığımdan beridir trim sesi demilen gıcırtı seslerine 4 ay dayanabildim.
1 hafta önce aracı aldığım erya otomotive gittim usta ile test sürüşüne çıktık. Usta daha 200 metre gitmeden abi sen bu seslerle nasıl bindin bu kadar zaman dedi ve araca izolasyon yapacaklarını söylediler ve sabah bıraktığım aracı akşam aldım.
Evet sesler bayağı azaldı ama benim halen ön cama uzanan direkelerden ve emniyet kemeri direklerinde ses geliyor diye 11.12.2018 tekrar götürdüm. Bu sefer başka usta ile test sürüşüne çıktık. Biraz gittikten sonra ustanın ettiği tek şey abi seatların kronik sorunu olan cam tavan açtırdı sıfır dedi. İnternete gir her yerde herkes şikayet ediyor gibi laflar söyledi. Sonrasında servis yetkilisi ile durumu konuştuk aracı tekrar bırakmamı istediler sunroof un bakıp bana gün içinde geri Döneceklerini söylediler sonrasında Sunroof ile ilgili yapılması gereken her şeyi yaptık fakat hala ses gelmekte bu nedenle Üretici firma ile irtibata geçip onların talimatları ile ilerleyeceklerini söylediler. Bugün ( 13.11.2018) servisten arayan arkadaş Sarıkınacı çitaları sökülüp takıldığını sesin gitmediğini sonra sunroof komple sökülüp Şase bağlantı vidaları gibi bir şeyden bahsetti onları da yaptıktan sonra Tekrardan test ettik sesler geçti fakat sarraf tarafından çok az ses gelmektedir dedi sizi aracı teslim edelim sizde deneyin eğer şikayetiniz devam ederse fabrika ile görüşüp sana rus değişimi isteyeceğiz dediler ama kesin değişir diye bir cevap vermiyorlar sizce Nasıl bir yol izlemeliyim ve düşünceleriniz nelerdir cevaplarsanız çok sevinirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt