Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunroof Camı patladı..

Babacan25

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba Ailecek Arabamızla seyir Halindeyken aracımın sunroof camına Herhangi Bir Madde cisim gelmemesine Rağmen durup dururken patlayıp Patlama sesiyle kendimize yarım saatee anca gelebildik hem korku hem endişe yaşadık.
Aracının kaskosu Yok Benim yapmam Gereken nedir Sizlerden yardım ve görüşlerinizi Bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar Merhaba Ailecek Arabamızla seyir Halindeyken aracımın sunroof camına Herhangi Bir Madde cisim gelmemesine Rağmen durup dururken patlayıp Patlama sesiyle kendimize yarım saatee anca gelebildik hem korku hem endişe yaşadık.
Aracının kaskosu Yok Benim yapmam Gereken nedir Sizlerden yardım ve görüşlerinizi Bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler..

Geçmiş olsun geçen başka birisinin başına da geldi kasko yoksa servis bunu dış etkenlerden kaynaklı diye işlem yapmıyor yani çok geçmiş olsun

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

geçmiş olsun öncelikle , patladığı an hangi cam açıktı ?

Geri
Üst Alt