Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Style paketler için arka difüzör

akkasharun

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Fr ların egzoz çıkışları çok hoşuma gidiyor. Bu konuda style paket aracıma arka difüzöre yapıştırma egzoz görünümü verecek plastik parça arıyordum.
Bugün nette bir firmada aşağıdaki parçayı gördüm. Bilgi almak için aradığımda egzoz uçları şeklinde bir ürün olmadığını mevcut difüzörün yerine takılan aşağıdaki ürünü belirttiler. Fiyat 400₺ imiş. Sizce mantıklı mı?IMG_20181218_144744.jpg

Ben LEon için baktım bu tip difüzörlere. Orjinal al yapıştır/ vidala bir ürün değil maalesef. Universal olarak geçiyor ama genelde Civic ler için üretiliyormuş. Bize uyması için orjinal tamponda kesme biçme işlemleri gerekiyor. Ibiza için de bunu sorgulayın derim. Kesme biçme olunca ben razı gelmedim.

Arkadaşlar Fr ların egzoz çıkışları çok hoşuma gidiyor. Bu konuda style paket aracıma arka difüzöre yapıştırma egzoz görünümü verecek plastik parça arıyordum.
Bugün nette bir firmada aşağıdaki parçayı gördüm. Bilgi almak için aradığımda egzoz uçları şeklinde bir ürün olmadığını mevcut difüzörün yerine takılan aşağıdaki ürünü belirttiler. Fiyat 400₺ imiş. Sizce mantıklı mı?Ekli dosyayı görüntüle 18964

Benim görüşüm güzel olmamış hiç o paralar verilmez bence

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar bu egzoz işini kafaya koydum.
Bugün sabah tampondaki difüzörün boşluğunun kalıbını çıkartıp reklamcıda dekota denilen bir malzemeden kestirdim.
Kenarlarını elimde zımparayla yuvarladım.
Azönce de krom boyaya verdim.
Pazartesi alacağım.
Montajı artık o gün düşüneceğim.
Bakalım sonuç nasıl olacak merak ediyorum.IMG_20181220_140349.jpgIMG_20181220_140408.jpgIMG_20181220_140436.jpg

Arkadaşlar bu egzoz işini kafaya koydum.
Bugün sabah tampondaki difüzörün boşluğunun kalıbını çıkartıp reklamcıda dekota denilen bir malzemeden kestirdim.
Kenarlarını elimde zımparayla yuvarladım.
Azönce de krom boyaya verdim.
Pazartesi alacağım.
Montajı artık o gün düşüneceğim.
Bakalım sonuç nasıl olacak merak ediyorum.Ekli dosyayı görüntüle 18973Ekli dosyayı görüntüle 18974Ekli dosyayı görüntüle 18975

Böyle yapmak yerine Egsoz çıkışı yaparak Egsoz kafası koysanız daha iyi olur sanırım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Emeğinize sağlık. siyah plastiği piano black ile kaplayınca daha güzel olacaktır.

Geri
Üst Alt