Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

style paket arabaya plus paket ekranı arıyorum

Dodo94

Kayıtlı Üye
Merhaba bende style 2015 paket ibiza var.
Ben bu araca orijinal style paket ekranına park sensoru yaptırmak ıstıyorum ve kamera yaptırmak ıstıyorum
bu videodaki ekran plus paketteki ekran buna park sensorunu yansıtmıslar bendeki style paketteki ufak ekrana da bunun yapılması mumkun mudur?

eger yapılmıyorsa plus paketlerdeki büyük orijinal ekranı nerede bulabilirim internette hiç bir yerde goremedim sadece orijinal olmayan ekranlar mevcut
style paket ibizaya sahip olup da stlye plus paketteki ekranı taktıranlar var mıdır?
eger bu plus ekranı bulamaz ısem normal orıjınal olmayan ekranı taktırıp memnun olan var mı bendekı orıjınal ufak ekranın dreksıyondan fılan bır suru yerden kullanımı mevcut orıjınal olmayan ekranı taktırırsam bu fonksiyonları kaybeder mıyım?

Son düzenleme:
Merhaba makyajlı kasa leonda ufak 5 ınch ekranda gerı gorus kamerası gordum. Yanı bı sekılde desteklıyor. 6.5 orjınal ekranı malum sıtelerde arayarak bulabılırsınız fıyat ne olur bılmem.
Orjınal olmayan full ozellıktekı ekranları tavsıye etmem. Ama her oxellıgı destekler.

Bildigim kadariyla ayni.
Ama yinede resimlerden incelemekte fayda var

Park sensörünüz orjinal ise renkli ekranların tamamına OPS gelir. Geri park kamerası 5" modellerde video girişi bulunmadığı için olmuyor.

Tam emin olmamakla beraber 5f leon ve makyajlı kasa ibizalar (2016) sanırım aynı ekranı kullanıyorlar. Yani pederin 2016 ibiza fr'ı ile benim 2013 leon fr'ın ekranları aynıydı. Leonlar makyajla ekranı değiştirdi, yeni ibiza ile leon'un ekranları şu anda birbirinden farklılar ama belki uyum sağlarlar kendi aralarında

Park sensörünüz orjinal ise renkli ekranların tamamına OPS gelir. Geri park kamerası 5" modellerde video girişi bulunmadığı için olmuyor.

Tam emin olmamakla beraber 5f leon ve makyajlı kasa ibizalar (2016) sanırım aynı ekranı kullanıyorlar. Yani pederin 2016 ibiza fr'ı ile benim 2013 leon fr'ın ekranları aynıydı. Leonlar makyajla ekranı değiştirdi, yeni ibiza ile leon'un ekranları şu anda birbirinden farklılar ama belki uyum sağlarlar kendi aralarında
Hocam peki orijinal bir park sensoru bulup sonradan taktirsam aracima yine uyum saglayabilir mi ve bunu ankarada nerede yaptirabilirim

Arkadaslar ankarada bu isin eri ustasi kim var biliyor musunuz

Hocam ben style paketteki standart ekrana videodaki park gorselini açtırdım wagcomla. Gayet kullanıslı oluyor.

Geri
Üst Alt