Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

valla hiç farketmez:) ben 106 gti a yapmıştım aracın 3.2 parasıydı:) o kişiye göre değişir tabi ama en iyi araba bindiğin arabadır öle düşünme bence ki mk2 ye ne yapsan yakışır bence;) 3.5 yay fr jant bence gayet yeterli ve şık durur...hem aracı amortisör ve ön takımı zorlamassın ama yine de çukurlardan dikkatli geç,3.5 yayla amortisör patlatmışlıpım da var;)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aynen dediğin gibi hem zorlamicam aracı hemde görüntü güzel olsun istiyorum, öyle hız delisi birisi de değilim, aracıma sadece eşim ve ben biniyoruz, altını sürtme vurma işleri sadece memlekete gidersem olabilyo. Şık duracağından şüphem yok lakin o çamurluk lastik boşluğu midemi bulandırıyo :):):)

valla hiç farketmez:) ben 106 gti a yapmıştım aracın 3.2 parasıydı:) o kişiye göre değişir tabi ama en iyi araba bindiğin arabadır öle düşünme bence ki mk2 ye ne yapsan yakışır bence;) 3.5 yay fr jant bence gayet yeterli ve şık durur...hem aracı amortisör ve ön takımı zorlamassın ama yine de çukurlardan dikkatli geç,3.5 yayla amortisör patlatmışlıpım da var;)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@Batuhan84 Verdiğin bilgiler için teşekkürler ... Araştırdığım kadarıyla 3.5 Cm'de en konfor odaklı yay Vogtland gibi duruyor...

Peki eğer biliyorsan 1.6 Dizel Dsg için yay kodunu paylaşabilir misin ?

Alırken içim rahat bir şekilde alabileyim , montajdan sonra sürpriz birşey olmasın ;)

Geri
Üst Alt