Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spontane Gelişen Kısa Trakya Gezisi

Vallaha ne deyim aşırı imrendim.... Bir spontene gelişen Sungurlu ( çorum ) gezinizde olsa keşke... Ankaradan sonra Karadenize geçerken mutlaka bizim ilçeden geçmek zorunda olanlara sesleniyorum. Gelin Misafirim olun... aha bu da numaram 05339262241 her zaman beklerim..

teşekkürler sevgili @ardaoztekin inşallah görüşmek buluşmak nasip olur, seve seve geliriz Allah nasip ederse
[doublepost=1451316242,1451316215][/doublepost]
Nezaman derseniz ben hazırım teknik ekipmanı şöyle dursun acele cıktigimiz icin picama bile alamadık bidaha ki sefere aman abi dikkat edelim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi okana kemer ve çorapta getir :D:D:D:D

teşekkürler sevgili @ardaoztekin inşallah görüşmek buluşmak nasip olur, seve seve geliriz Allah nasip ederse
[doublepost=1451316242,1451316215][/doublepost]

Abicim her zaman beklerim.. İş yerim yolun üzerinde öğle vaktinde geçerseniz yemek yeriz çay içeriz sohbet ederiz.. akşam geçerseniz de arayın gelirim ağırlarım sizi seve seve...

Nezaman derseniz ben hazırım teknik ekipmanı şöyle dursun acele cıktigimiz icin picama bile alamadık bidaha ki sefere aman abi dikkat edelim

araçlarınızda stepne gibi picama terlik traş takımı bulundurun...:D
[doublepost=1451345984,1451345800][/doublepost]ayaklarınıza emeklerinize ve tekerinize sağlık dostlarım...
kalkıp bizim buralara kadar geldiniz. fakat sizi göremedim.
kusuruma bakmayın lütfen. @ULU @murateren ve diğer arkadaşlar...:(
dayıya izah ettim durumu.;)

@ULU reyiz de bi takim set vardi elcantasinda cikrtti baktim diş fırcası vs. Tam bir elit tam bir aristokrat adam

araçlarınızda stepne gibi picama terlik traş takımı bulundurun...:D
[doublepost=1451345984,1451345800][/doublepost]ayaklarınıza emeklerinize ve tekerinize sağlık dostlarım...
kalkıp bizim buralara kadar geldiniz. fakat sizi göremedim.
kusuruma bakmayın lütfen. @ULU @murateren ve diğer arkadaşlar...:(
dayıya izah ettim durumu.;)
@kireç sesini duydum mutlu haberlerini aldim daha ne olsun görmüs sarilmis kadar oldum saolasin

Geri
Üst Alt