Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoiler ve difüzör hk.

kabacem

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar, aracıma RS Tuning Garage’dan hazır boyalı şekilde spoiler almayı düşünüyorum hem plastik hemde fiber malzemeden üretilmiş olanları var ama hangisini alsam kara veremedim, plastik olan 100 lira daha pahali.

Birde ayriyetten leonum 1.6 tdi olduğudan egzoz çıkışı yok bu nedenler 1.4 tsi lardaki difüzörü alıp taktırmayı düşünüyorum ama çıkmacılar hep tamponla beraber satıyorlar o da biraz pahalıya geliyor bunun için nasıl birşey yapabilirim?

20431

Bildigim kadariyla plastik spoiler tam orjinal servis ürünü gibi oturuyor, difizör de elimde vardı sattım malesef ama 1.6 ya uymayabilir fr difizör

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bildigim kadariyla plastik spoiler tam orjinal servis ürünü gibi oturuyor, difizör de elimde vardı sattım malesef ama 1.6 ya uymayabilir fr difizör

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim bilgi için.

difüzöru 1.4 tsı a alır gıbı alıp eksoza uc takırmayı dusundunuz mu ?

difüzöru 1.4 tsı a alır gıbı alıp eksoza uc takırmayı dusundunuz mu ?
Evet onun için 1.4 tsi difüzörü almayı düşünüyorum, yetkili servis için soruyorsanız henüz onlara fiyat sormadım ama en kısa sürede Erya Oto'ya gidip fiyat alıcam.

Evet onun için 1.4 tsi difüzörü almayı düşünüyorum, yetkili servis için soruyorsanız henüz onlara fiyat sormadım ama en kısa sürede Erya Oto'ya gidip fiyat alıcam.

servıste fıyatı cok yuksek tutabilirler tunıng lere ya da ınternet ortamına danısın

Herkese merhabalar, aracıma RS Tuning Garage’dan hazır boyalı şekilde spoiler almayı düşünüyorum hem plastik hemde fiber malzemeden üretilmiş olanları var ama hangisini alsam kara veremedim, plastik olan 100 lira daha pahali.

Birde ayriyetten leonum 1.6 tdi olduğudan egzoz çıkışı yok bu nedenler 1.4 tsi lardaki difüzörü alıp taktırmayı düşünüyorum ama çıkmacılar hep tamponla beraber satıyorlar o da biraz pahalıya geliyor bunun için nasıl birşey yapabilirim?

Ekli dosyayı görüntüle 20431

Merhaba etiket tuning var orayı arayıp selamımı söyle yardımcı olsun

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ekli dosyayı görüntüle 20431

Dostum kesinlikle spoileri plastik al fiberler dışardan bakıldığında görüntü olarak tam düzgün bir şekilde yansımıyor ayrıca gercekten güzel birşey olsun istersen aero Tampon ve en azından 100 lük tek çıkış eksoz öneririm

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt