Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sonunda ibizanın ekranını yarı aktifleştirdim

sorumda cevapsız kaldı kaçgündür bilen yokmu 1.4 reference aracına olup olmayacağını ???

kemal bence olması gerek sonucta aynı işletim sistemini yukluyolar kodlar ile bunlar acılıp kapatılıyor

gerekli config yapılırsa acılıcagını tahmin ediyorum...

bende cok istiyorum bunu yapmayı cnki menzil gercekten onemli bir gerec...

bu tür arabalarda neden bu standat olmaz bunu anlamıyorum

fiat linea nın en düşüğünde bile var:D

tşk ederim burak, eğer böyle birşey varsa tabiki yaptırmamızda fayda var dediğin gibi, umarım yapılabilir...

ben arastrıyorum hafta içi ümraniye sanayiye bakıcam orda Vw servisi var onlar anlar bu işten bide parcacısı falan da var tüm seat parcaları Vw parcaları mevcut adamlarda

Hiç olmzsa bilgilenmiş olurum

yine burdan yazarm

maltepe de ender elektronik var leonlara falan vag com dan bu tip uygulamalar yapan. büyük ihtimalle onlar yapar.0216 370 77 25 numarasını yazıyorum isterseniz arayıp bilgi alın.

arkadaşlar başka bir forumda audinin yol bilgisayarı özelliğini açanlar varmış
Ankara ostimde şekerbankın yanından girince 50 mt ileride solda oto hidayet özel servis yol bilgisayarı ve cruise kontrol açılıyor , 2 kol değişiyor arabanın versiyonuna göre alt direksiyon kolonu beyni ve airback makarasıda değişiyor hepsi 1 - 2 saat 350 tl eğer diğer iki parçada değişirse 650 tl ye mal oluyor ve tıkır tıkır çalışıyor ustanın tel numarası 0532 6821247
audinin kini yapıyorlarsa seatın kini de yaparlar mantık olarak tabi parçası var sa

ayrıca istanbulda da mastlak da yapan bir yer varmış
05327872629 yılda
Audinin Yol bilgisayarını açıyorlar Seat için konuşmak lazım
ben muş malazgirtte çalışıyorum o yuzden bir süre için açtırma imkanım olmadığından peşine düşmedim
:(

bu vagcom 2008 ibizalarada çalışyor mu ?

bende ibiza 2010 1.6 dsg var madem bu tip özellikler var neden acmıyorlar essek yükü ile para ödüyoruz zaten. ankarada degilim gittigimde bakarım ostimde dedigin yere. mümkünse neden taktırmayayım. leonumu kullanırken hersey elimin altında ibizanın bana tek artısı otomatik olması onun dışında arka camlar bile manuel.

Hüzeyir merhaba kardes bnim aracım 2011 ibiza sinyal kolumda hız sabitleyicide var tuşlarda var yol bilgisayarını resimdeki gibi aktif hale getirmek için napabilirim bana bi yardımcı olup mesaj atarsan memnun kalırım.

arkadaşlar dediğim gibi
vag com kablosuyla araca bağlanıyorsunuz
07 kodlu yerden multi screen sanırım onu aktif ediyorsunuz
açılıyo
servis böyle bişey mümkün değil
o kolları sizin araç için vermiyo sistem filan dedi ama
bence olur
aracın sisteminde hız sbtleyicisi gözükmesede kolu takınca otm. açılcağını düşünüyorum
en azından sistemde aktif edilebilecek şeyler vardır

benim anlamadığım ibizada neden 09 codlu yerde yazılar gözükmüyor

Geri
Üst Alt