Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda ben de seat ailesine katıldım...!

teşekkürler arkadaşlar. jant için tavsiyalarinizi bekliyorum ben pek model bulamadım. siyah renk kırmızı kuşaklı jant modeli yakışırmı sizce.?

Kardesım öncelıkle hosgeldın aramıza.jant konusuna glırsek ben jant toptancısıyım
ve 5x100 olark 9 modelım fılan war 17 olarak benım arabamın ustundekı model olmak uzere bır kactanesıde turkıyede tek olan jantlar ılgılenırsen göruselım.

Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerinde kullan ben de yakın zamanda ST İbiza 1.2 TSI yada TDI modellerinde birini tercih ederek almayı düşünüyorum. Sanırım siz model dışında şok fazla araç detayı vermemişsiniz. Model ve deneyimlerinizi de paylaşın lütfen kazasız belasız günler dilerim

sağolun arkadaşlar. jant olarak enkei rp03 modeli hoşuma gitti. sizce nasıl olur ibizaya ve nerden bulabilirim 5*100 ölçüsü varmıdır bu jantın bir bilginiz varmı? jantla beraber yay da almayı düşünüyorum varmı tavsiye edebileceğiniz marka ve cm?

Hoşgeldiniz araç hayırlı olsun.Ebat değiştirecekseniz aracı basacaksanız 17'' derim.

xx

hayırlı olsun aracınız.aramıza hoşgeldiiz...

Geri
Üst Alt