Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Zanaatkar Mustafa Usta

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Malum Geçenlerde yaptığım Kaza desem değil çizik desem oda değil Nazarlığı hatırlıyorsunuzdur..

Kimlerle hangi şirketlerle görüşmedim ki; AutoKing, Zenith, MTCoto, Gültaş Otomotiv, Yetkili servis Avek, Erya v.s. İkitellideki birçok otomobil tamircisi ve Son Olarakta;

Mustafa YETİŞ USTA..

Burdan Hepinizin Aracılığıyla Aykut @aykstc Abiye bana bu ustayla tanışmama vesile olduğu için..

Subarucu Ahmete Böyle bir ustanın varlığını söylediği için..

Ve Tabiki MUSTAFA YETİŞ Ustaya Harcadığı emek için Çok teşekkür eder kıymetli Ellerinden Öperim..

Göçük parça 1 Gram Dahi Boya yada Macun Kullanılmadan aşağıda fotoğrafta gösterilen haline gelmiştir arkadaşlar ve Mustafa Usta Bence Hakikaten Devlet Sanatçısı Olmaya Layık, zor bulunur ender ve Son ZANAATKARlardandır..

ve Bunun için aldığı ücret inanın elinin emeğinin çok çok altındadır herkese tavsiye ederim..

Mustafa YETİŞ USTA..

Bağcılar-Güngören San. Sitesi. 20. Blok No:10

0542 324 14 23

Öncesi
DSC05997.jpg

Sonrası
DSC06036.jpgEkli dosyayı görüntüle 8390
DSC06041.jpg
DSC06028.jpg

Ekli dosyalar

• DSC06036.jpg
    DSC06036.jpg
    83.6 KB · Görüntüleme: 273
  • DSC06041.jpg
    DSC06041.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 228
  • DSC06028.jpg
    DSC06028.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 217
  • DSC05997.jpg
    DSC05997.jpg
    86.5 KB · Görüntüleme: 132
Abi valla gayet basarili olmus senin de icin rahatlamistir ustanin ellerine saglik tekrardan goz degmemesi icin masallah:)

ellerine,emeğine sağlık yetiş mustafa ustaaaa...:)
sanada büyük geçmiş olsun kardeşim...

Helal olsun adam yapmış ve on numara olmuş,hadi gözün aydın...:)Karşı tarafın sigortasından paranı almayı ihmal etme..?

Helal olsun adam yapmış ve on numara olmuş,hadi gözün aydın...:)Karşı tarafın sigortasından paranı almayı ihmal etme..?

Wallahi Sezgin şu iş için cebimden çıkan parayı duysan neden sigortayla falan uğraşmadığıma hak verirsin hakikaten çok Cüzi bi rakama halloldu o yüzden düşünmüyorum uğraşmayı :eek:key:

Evet selçuk benim tahmin ettiğim gibi yoksa 22 yıldır bu işten ekmek yedirmezler insana ellerine emeğine sağlık ustamın tamamdır bundan sonra gidecek bir ustamız var allah uzun ömür versin bu arada devlet sanatçısıda iyi uymuş yani

Wallahi Sezgin şu iş için cebimden çıkan parayı duysan neden sigortayla falan uğraşmadığıma hak verirsin hakikaten çok Cüzi bi rakama halloldu o yüzden düşünmüyorum uğraşmayı :eek:key:
Ya Selçuk hocam uğraşılacak bir şey yok..Sonuçta sen mağdursun ve tırcı da suçlu...Bu iş sana çok pahalıya da patlayabilirdi...Sıkıntılı süreç geçirdin,o senin hakkın...

Yıllar önce benim sol ön çamurluk sol ön ve arka kapıya eskişehirden biri sıkıştırma sonucu sürttü...Doğuş otoya gittim bana dediler boydan boya boyanacak..Bende dedim bi düşüneyim,sonuçta sol taraf komple boyanacak diyor..Neyse gittim arabayı yıkattım bi güzel sürtme olan bölgeler usta değil bak,kendim pasta ardından da polish çektim...Sürtmelerden eser kalmadı..:)Sonra gittim doğuşa gösterdim tabi herkes şok oldu..:DHemen para için boya diyorlar çünkü...

Sonrasında ben bütün evraklarımı aldım ve yaptırmıcam dedim...Aradan 2 hafta geçti karşı tarafın sigortası tarafından ziraat bankasına benim adıma 1050 tl hasar parası yatırıldığının mesajı geldi...Gittim çektim parayı,Allah bereket versin..:)Diyeceğim o ki,o para senin hakkın ve hakkını bırakma...:eek:key:

gozun aydın abı ozamn guzel olmus ıscılık on numara :eek:key:

edıt:schumının yazdıgını okudum sımdı dedıgın gbı sıgortadan parasını alsa pekı hasar kaydı nette gorunmuycekmı gorunucekse bence gerek yok almasına

Ya Selçuk hocam uğraşılacak bir şey yok..Sonuçta sen mağdursun ve tırcı da suçlu...Bu iş sana çok pahalıya da patlayabilirdi...Sıkıntılı süreç geçirdin,o senin hakkın...

Yıllar önce benim sol ön çamurluk sol ön ve arka kapıya eskişehirden biri sıkıştırma sonucu sürttü...Doğuş otoya gittim bana dediler boydan boya boyanacak..Bende dedim bi düşüneyim,sonuçta sol taraf komple boyanacak diyor..Neyse gittim arabayı yıkattım bi güzel sürtme olan bölgeler usta değil bak,kendim pasta ardından da polish çektim...Sürtmelerden eser kalmadı..:)Sonra gittim doğuşa gösterdim tabi herkes şok oldu..:DHemen para için boya diyorlar çünkü...

Sonrasında ben bütün evraklarımı aldım ve yaptırmıcam dedim...Aradan 2 hafta geçti karşı tarafın sigortası tarafından ziraat bankasına benim adıma 1050 tl hasar parası yatırıldığının mesajı geldi...Gittim çektim parayı,Allah bereket versin..:)Diyeceğim o ki,o para senin hakkın ve hakkını bırakma...:eek:key:

Sezgin doğru söylüyasun belki ama İnan hiç umrumda bile değil, haklıyım evet duran arabama gelip böyle bi nazarlık hediye edene.. Ha şunu kesin ve net söyliyeyim oraya 1.5 milyar yazsam alırım ama hem hak değil hemde verilmemiş sadakam olsun cebimden çıkan para.. kaldıki ben onda da değilim arabamdı beni üzen oda düzeldiğine göre varsın yoluna gitsin herkes.. Cebimden çıkan parada mustafa ustamla tanışmamaza vesile olduğu için gözümde bile değil allah kaza bela vermesin kimseye tavsiyene teşekkür ederim yinede..:eek:key:

Geri
Üst Alt