Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol on tekerden gelen ses

İcini karartma dostum.Sen yetkili servise gitmissin.Normal sanayideki vw seat grubu tamircilerden birine git arabanin direksiyonuna ustani oturt dinlesin.Ayrica garanti devam ediyorsa servis zorunlulugun var garanti bozulmamasi icin.Garanti yoksa sanayi ye git.Servisleri kotulemiyorum ama anladin sen ne demek istedigimi.

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo

Ha benim garantim yok iyi usta bulurum dersen sana ankaradan depodan orjinal yedek parcayi yari fiyatina alabilecegin guvenilir arkadasin nosunu veririm parcayi alir ustana taktirirsin.Once guzel insafli isi iyi bilen bitirim bir usta bul.Dusunce goruslerimle bu sekilde yardimci olabiliyorum,parca icinse dedigim gibi yine yol gosteririm amac SCW ailesi olarak bütünleşmek.

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo

Rot balansciya gidin onlar dogrusunu soyleyeceklerdir...porya bilyasi ugultu yapar,ic aks dış aks dağilmis olabilir...rotcu soyleyecektir

Rot balansciya gidin onlar dogrusunu soyleyeceklerdir...porya bilyasi ugultu yapar,ic aks dış aks dağilmis olabilir...rotcu soyleyecektir
Hocam şimdide benim sağ taraftan ses geliyor.Düz yolda yavas veya seri giderken sorun yok ne zaman cukura girsem yada ani fren yapsam tık tık ön arka dan ses yapıyor sanki bazen gart gurt ta yapıyor bunu bir motorcu akrabayı arayıp dedimki amortisor takozu burç fişekleri ne olabilir dedim.O şekil yılan hikayelerini bırak getir arabayı sürelim test edelim dinleyelim hatice neticeye bakarız dedi.Disklerden yada balatalardan yapabilirmi?Her ne kadar usta motorcuya gidecek olsamda SCW ailesi ile paylasmak istedim.

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo Benzin+Lpg 145 Bin Km

Hocam şimdide benim sağ taraftan ses geliyor.Düz yolda yavas veya seri giderken sorun yok ne zaman cukura girsem yada ani fren yapsam tık tık ön arka dan ses yapıyor sanki bazen gart gurt ta yapıyor bunu bir motorcu akrabayı arayıp dedimki amortisor takozu burç fişekleri ne olabilir dedim.O şekil yılan hikayelerini bırak getir arabayı sürelim test edelim dinleyelim hatice neticeye bakarız dedi.Disklerden yada balatalardan yapabilirmi?Her ne kadar usta motorcuya gidecek olsamda SCW ailesi ile paylasmak istedim.

Evet bugun ustaya gittim ses on teker z rotlarindan geliyor.Sag sol degisecez degisimi yarim saat surer.

Hangi marka oarca alayim acaba arkadaslar yardim.orjinali 90 tl oem orjinal disinda orjin marka var trw var var oglu var.Tavsiyeniz nedir.

aynı durum bende muzdaripten komple ön takımı burclar ne varsa değiştirdim..amortisor takozu ve lastiğini değiştirdim tıkırtıdan eser kalmadı... :) z rotları en hızlı bozulan kısmıdır...anlıcanız malzemeler ucuz,işcilik 150 verdiniz mi kurtulursunuz :)

Zrotlari aldim parca filosundan orjon marka sag sol 46 tl motorcum var akraba 50 de ona veririm yada almaz :) bu sekilde z rotlari degisincr bakalim ses kesecekmi.

aynı durum bende muzdaripten komple ön takımı burclar ne varsa değiştirdim..amortisor takozu ve lastiğini değiştirdim tıkırtıdan eser kalmadı... :) z rotları en hızlı bozulan kısmıdır...anlıcanız malzemeler ucuz,işcilik 150 verdiniz mi kurtulursunuz :)
ustam simdi ben sadece amortisor takozu alsam olmuyormu?Haricen bunun lastiginidemi alacağım.

Buna benzer bir problem 2008ford focusta arka taraftan gelen bir ses sakirti seklinde uzun ugraslar sonucu balatadan cikti

Geri
Üst Alt