Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol arka kapı çıtası

ersinsavas

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese. Ustalar ben aracıma sol arka kapı için kapı koruma çıtası arıyorum çıta üzerinde var fakat arka kısmında bi kırık bölge var söküp yenisini takmak istiyorum ancak gebzede bi kaç yere sordum fakat bulamadım. İnternette de 85 tl gibi bi fiyata tek bi sitede buldum. Alt tarafı plastik bi parça bu kadar neden pahalı olur anlamadım. Araç bu arada ibiza 2004 signo

Varmıdır uyguna bulabileceğim bi yer. Gebze civarı olur tuzla pendik kartal filan. Yolum düştüğünde alabileceğim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamlar herkese. Ustalar ben aracıma sol arka kapı için kapı koruma çıtası arıyorum çıta üzerinde var fakat arka kısmında bi kırık bölge var söküp yenisini takmak istiyorum ancak gebzede bi kaç yere sordum fakat bulamadım. İnternette de 85 tl gibi bi fiyata tek bi sitede buldum. Alt tarafı plastik bi parça bu kadar neden pahalı olur anlamadım. Araç bu arada ibiza 2004 signo

Varmıdır uyguna bulabileceğim bi yer. Gebze civarı olur tuzla pendik kartal filan. Yolum düştüğünde alabileceğim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Gebze de tatlı kuyuda deniz otomotiv e git yardımcı olur bende gebzedeyim bu arada

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sağolun arkadaşlar konuyu açalı çok olmuştu. Bulamadım hiç bi yerde internetten aldm yapıştırdım yerine. Teşekkürler.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt