• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Soğutmalı Torpido

Evrensel

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bende 2014 tdi dsg leon var normalde torpido soğutmalı değil linkteki videoyu izleyerek yaptım TX25 tornavidaya ihtiyaç var sadece malzeme toplam 75 tl tutuyor doğuş otodan tedarik ettim. Klimayı açınca torpidoya soğuk hava geliyor şu an.

torpidonun fotoğrafınıda yükledim, araçta her yeri hazır zaten 20 dk da halledersiniz.
Gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler. Bugün Ankara doğuş otoyu aradım malzemeler için. Hangi parçaları istiyorsak parça numarasıyla istememiz gerektiğini, uymaması durumunda vb. hiç bir sorumluluk kabul etmediklerini söylediler. o yüzden bize gerekli olan tüm parçaları söyleyebilirseniz sevinirim.

adige85

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler. Bugün Ankara doğuş otoyu aradım malzemeler için. Hangi parçaları istiyorsak parça numarasıyla istememiz gerektiğini, uymaması durumunda vb. hiç bir sorumluluk kabul etmediklerini söylediler. o yüzden bize gerekli olan tüm parçaları söyleyebilirseniz sevinirim.
Esenyurt doğuşu arayın parça kodunu verirler...

LKTN

Kayıtlı Üye
Çok iyiymiş. Bende 5 inc ekran var. Sizinkinden daha kolay olacaktır. Malum torpidonun o kısmı boş :D Ama sanki boru biraz ses yapıyor gibi geldi.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Güzel paylaşım için teşekkürler.Bu gün parça siparişlerini verdim. Cumartesi alıyorum. Takalım bakalım nasıl olacak :)
parça kodları nedir acaba ben doğuşu aradım parça kodu olmadan bulamam dedi bizim bir arkadaşa yapmayı düşünüyoruz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

htuncer

Kayıtlı Üye

profescobar

Kayıtlı Üye

BlaCKaDDeR

Kayıtlı Üye
Elinize sağlık. İhtiyaç halinde uygun maliyetle kolayca yapılabilir. Teşekkürler.

Üst Alt