Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda Rapid spaceback i nasil bilirsiniz

Ben olsam dizel ibizamın keyfine bakardım. Satmakla bence hata yaptınız. 51 bin liraya şu an dizel araç var mı ?

Eğer ikinci el düşünecek olursan, 308 sportium gayet tatminkar bir arabadır. Bende vardı, yakıt 4-4,5 arasında gezerdi(Ankara içi). Ayrıca özellikleri de şu anki araçlarla kıyaslanırsa ağzına kadar dolu denilebilir. Görüntüsü de fena degildir. Fiyat olarak da 50-55 civarı temiz, az km'li bulunabilir.
Düşünebilirsiniz.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben olsam dizel ibizamın keyfine bakardım. Satmakla bence hata yaptınız. 51 bin liraya şu an dizel araç var mı ?
suanki piyasaya bakinca orasi kesin;(
[doublepost=1498679031,1498678851][/doublepost]
Bence rapide bir test sürüşü yapın. Markaya fazla takilmayin derim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
uygun bir zamanda test surusu yapicam.
Lakin en baz donanimda galiba arka tekerlekler kampana ,hizsabitlem ve bluetooh gibi ozellikler yokmus galiba.
Bu ozellikler olmadan pek tercih edilebilirligi ve avantaji kalmiyor.

rapid segment içinde 2. eli en zayıf araçlardan biri...ara kasa...bence fabia daha mantıklı...yada benzinli alıcaksan 2. temiz 1.2 tsi leon bak derim...artık benzin dizel bi farkı kalmadı fiyat ve yakış açısından...yılda 25 30 bin yapmıosan,zaten verdiğin dizel farkını çıkaramıosun...iyi hesaplamak lazım...birde 1.4 ve 1.6 tdi. da vergi dilimi de artıyo...1.0 yada 1.2 temiz leon yada fabia al derim...hiç olmadı git 1.2 tsi polo bak ama rapid e bulaşma bence...satarken zorlanırsın....

rapid segment içinde 2. eli en zayıf araçlardan biri...ara kasa...bence fabia daha mantıklı...yada benzinli alıcaksan 2. temiz 1.2 tsi leon bak derim...artık benzin dizel bi farkı kalmadı fiyat ve yakış açısından...yılda 25 30 bin yapmıosan,zaten verdiğin dizel farkını çıkaramıosun...iyi hesaplamak lazım...birde 1.4 ve 1.6 tdi. da vergi dilimi de artıyo...1.0 yada 1.2 temiz leon yada fabia al derim...hiç olmadı git 1.2 tsi polo bak ama rapid e bulaşma bence...satarken zorlanırsın....

yorum icin tesekkurler aslinda aklimdan gecenleri tam olarak dilegetirmissin.
Rapidi secmek istememdeki tek neden suan icin biraz buyuk fakat hb tarzi aracti.
Ama vazgectim gibi. Elimi birazdaha zorlayip leon a yonelicem veya birazdaha bekleyip yeni ibizaya yonelicem.

Geri
Üst Alt