Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce?

sizce hangisi?

• Seat leon 1.6 tdı style MK2

Kullanılan: 3 7.5%
  • woksvagen 1.6 tdı comfortlıne

Kullanılan: 1 2.5%
  • Alfa romeo gulietta 1.6 jtdm

Kullanılan: 6 15.0%
  • Mercedes A 180 cdı style

Kullanılan: 19 47.5%
  • leon 16 tdı style MK 3

Kullanılan: 7 17.5%
  • Bmw 1.16 dizel

Kullanılan: 4 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
eger bmw m paket ise 1. Siraya koyarim yoksa eger golf dedigimiz golf7 ise onu koyarim bmw m paket degilse golfde 7. Versiyon degilse mk2 leon kraldir tabi oda style paket degil en az copa plus olmali reno motorlu mercedese 100bin lira ve de fiat yapimi guiletta ya da okadar para vermem

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eger bmw m paket ise 1. Siraya koyarim yoksa eger golf dedigimiz golf7 ise onu koyarim bmw m paket degilse golfde 7. Versiyon degilse mk2 leon kraldir tabi oda style paket degil en az copa plus olmali reno motorlu mercedese 100bin lira ve de fiat yapimi guiletta ya da okadar para vermem

gof 7 comfortline ve gulietta jtdm arasında git gellerdeyim ama bir yandan da merso

Mersonun fiyatina bir golf birde ikinci el dacia alinabilir

Ben aracımı almadan önce gulietta ve leon arasında çok kaldım arkadan tamam diyordum juli alacağım ön kısmına geçince bu arabaya bu para değmez diyordum. En son kararım mk3 oldu ve güzel güzel geziyorum aracımla beğenmediğim yeride yok

Ben aracımı almadan önce gulietta ve leon arasında çok kaldım arkadan tamam diyordum juli alacağım ön kısmına geçince bu arabaya bu para değmez diyordum. En son kararım mk3 oldu ve güzel güzel geziyorum aracımla beğenmediğim yeride yok
alfa türk sitesinde şöle diyorlardı alfa aldım bi akrabam yeni leon aldı adamın arabasında gram ses yok çıtırtı yok benim gulinin her yerinden tıkırtı geliyor

alfa türk sitesinde şöle diyorlardı alfa aldım bi akrabam yeni leon aldı adamın arabasında gram ses yok çıtırtı yok benim gulinin her yerinden tıkırtı geliyor

Ben daha önce 33 ve 146 kullandım performansı çok güzel ama ses olayını çözemediler. Şahsen yeni gelecek olan daha güzel görünüyor

Valla çok ilginç bir anket olmuş. Orada merso nun bmw nin ne işi var. Her ne kadar bmw1 serisini hiç beğenmesem de leonlada aynı kefede değiller. Neredeyse 2 leon alacak bir fiyatı var.

Geri
Üst Alt