Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce hangi servis?

yanlış anlamadıysam 2000 devir ve üzeri 4,5 vites...herşey normal,devam.

ibrahim aynı ses tarif ettiğin zamanlarda benim arabadan da geliyor 5 aydır zaman bulamadım servise götürmeye çekişte performansta bir sorun yok ama 2000 devirden sonra ve özellikle 4. ve 5. viteslerde mesela otoyolda araba sollarken hızlanırken dıııııırrrr tııııırrrr gibi vites büyütene kadar da sesi yükselen gıcık bir ses. çözmüş değilim neyden. ama sanki göğüsün sürücü tarafının yani senin önünün içlere doğru biryerlerinden geliyor direksiyonun motora doğru olan kısımlarından. yarın cam değişecek bu sesi de soracam bakalım bir çözüm bulunursa yazarım sana da.

Murat gösterdiğinde aracını hava filtre kabinini de bir kontrol ettir ayakları sağlam mı oynuyor mu diye ?

Tamam Mert abi mutlaka baktıracağım çok sinirimi bozuyor bu ses devir arttıkça artan bir ses ama gel gelelim araç sabitken gaz verdiğimde o ses yok 5000d/d ye kadar gaz veriyorum araç duruyorken ses yok ama çekişteyken yani hareket halinde 2000devirden sonra hafiften dııııırrrr layarak devir arttıkça ses artıyor ta ki vites büyütene kadar her viteste ama özellikle 4 ve 5te felaket!

Merhaba arkadaşlar şu berbat sesi halletmiş bulunmaktayım. İbrahim çok basit bir işlemmiş eliyle koymuş gibi buldu ve haletti usta hemen bir servise git eğer işin ehli biri ise hemen halleder şuan çıt çıkmıyor düldülden dut yemiş bülbüle döndü:D neymiş çektiğim mayıs ayından beri!! Şuan ötmemesi garip geliyor:) şartlamışım kendimi 3.vitesten sonraki dırıltıya:)

Erya mert bey ve onun yanında sadık üyemiz yigit efendi...:D

Peki Murat ne yaptı bizim merak ettiğimiz o açıkçası

Geri
Üst Alt