Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce hangi araba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TayfurAtlı

Kayıtlı Üye
Aslında kafamda çok soru işareti var sizle paylaşmak istedim..

Ama ilk baştaki dediğim cupran 355 hp :D

Sizce hangisi ?

Seat Leon Cupra
Wv Scirocco
Alfa Romeo Giulietta
Magene coupe
Yeni Opel Astra
Volvo C30

Alfa Romeo Giulietta 'nın 1.75 TB 235hp lik modeli olursa

cupra seni görüntüden ziyade performans olarak tatmin edecektir alırsan..eğer kendi arabanla aradaki fiyat farkı değer dersen al bence.
scirocco güzel hoş araba da belki de leondan daha çok var yolda.o yüzden ben tercih etmezdim
alfa çok hoş iyi ama satarken fiyat kaybın çok olacaktır.uzun vadede düşünüyorsan al ama bence cupra daha tatmin edici olur
az yaksın güzel görünsün dersen megane coupe iyidir
opel astra bence alma
c30 bence çok çok güzel ama performans olarak düşünüyorsan t5 ler çok başarılı fakat 2500-3000 cc vergisi veriyorsun.o yüzden biraz sıkıntılı..1.6 d ise hem görüntü hem de kalite olarak gayet iyi

cupra seni görüntüden ziyade performans olarak tatmin edecektir alırsan..eğer kendi arabanla aradaki fiyat farkı değer dersen al bence.
scirocco güzel hoş araba da belki de leondan daha çok var yolda.o yüzden ben tercih etmezdim
alfa çok hoş iyi ama satarken fiyat kaybın çok olacaktır.uzun vadede düşünüyorsan al ama bence cupra daha tatmin edici olur
az yaksın güzel görünsün dersen megane coupe iyidir
opel astra bence alma
c30 bence çok çok güzel ama performans olarak düşünüyorsan t5 ler çok başarılı fakat 2500-3000 cc vergisi veriyorsun.o yüzden biraz sıkıntılı..1.6 d ise hem görüntü hem de kalite olarak gayet iyi

Doğru diyorsun aslında scirocco her yerde var :) ama güzel araba bence de cupra ile kıyaslamak olmaz cupranında motorunda oynama var ilerde başım ağrır mı onu da bilmiyorum..

Alfa ve cupra güzel unutma bi dönem görüntü tatmin etsede bi zaman sonra bide iyi gitse diyeceksin cupra ağır basıyo..... ama listede olmayan olması gereken en güzel araba Leon TDI FR... hem fiyat iyi hem ekonomik hem performans....

Alfa ve cupra güzel unutma bi dönem görüntü tatmin etsede bi zaman sonra bide iyi gitse diyeceksin cupra ağır basıyo..... ama listede olmayan olması gereken en güzel araba Leon TDI FR... hem fiyat iyi hem ekonomik hem performans....

aynen :) imkanım olduğu zaman geçeceğim tek araç :)

Bugün duyduğum doğruysa, KEV Cupra diye bilinen araç (Opet reklamındaki yeşül Cupra) senin aracın üzerine 20.000TL istemiş takas için. Doğukan'ı tanırım, böyle bir takası kabul edeceğini hiç sanmıyorum. Eğer böyle birşeyi kabul ediyosa durman hata.

Bugün duyduğum doğruysa, KEV Cupra diye bilinen araç (Opet reklamındaki yeşül Cupra) senin aracın üzerine 20.000TL istemiş takas için. Doğukan'ı tanırım, böyle bir takası kabul edeceğini hiç sanmıyorum. Eğer böyle birşeyi kabul ediyosa durman hata.

Bakalım. Kafamda soru işaretleri var konuyu açmamın sebebide bu.

ayberkin dediği gibi bir durum varsa bence de düşünmemelisin.çünkü 0 megane alsan aracının üstüne 20 bin e yakın bir mebla ödersin en basitinden..eğer araç problem yapar mı vs. gibi sorunları düşünüyorsan ,ayberk tanıyormuş zaten araç sahibini ya da KEV cuprayı neredeyse herkes biliyor.biraz araştırmayla detay öğrenebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt