Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç alınır mı?

effect1903

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir araba buldum tam istediğim gibi seat toledo asz motor 130 hp 310 tork.. Benim arabayla takası kabul ediyor ama aracın biraz kusuru var onları da açıkça yazmış arkadaş.. Motoru serviste yeni parçalar ile değiştirilip yenilenmiş.. Siz ne dersiniz bu aracı alsam bana sorun çıkarır mı? İleride tekrar satabilirmiyim? Araç süper, çok hoşuma gidiyor ama aması var işte :confused:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-dizel-sedan-aile-arabasi-51492174/detay/

evt ilan..
motor benim motor ile aynı anladığım kadarı ile sıfır motor yapmış
siyah olan cordoba mı

serviste yapıldıysa bi sorun çıkıcağını sanmıyorum

sanırım izmitteki siyah toledoyu tarif ediyorsun dediğin kusurlara uyan bir bu var. serviste dediğine göre keleşlerde yapılmıştır bu araba istersen yarın keleşlerde bir abi var onunla konuşup eğer orada yapıldıysa araç hakkında bilgi alabilirim

sanırım izmitteki siyah toledoyu tarif ediyorsun dediğin kusurlara uyan bir bu var. serviste dediğine göre keleşlerde yapılmıştır bu araba istersen yarın keleşlerde bir abi var onunla konuşup eğer orada yapıldıysa araç hakkında bilgi alabilirim

Evet Erdal kardeşim izmitte ki araba siyah renk.. Birde km falan düşürülmüş diyor aslında sorun bu.. Araç hakkında bilgi alabilirsen çok sevinirim..

tamam ben yarın konuşurum ve sana ona göre pm atarım yarın akşam olur mu?
Düzeltme: keleşlerde değil aydenizlerde toplatmış motoru belki bilgisi vardır ben yinede bir sorar öğrenirim ok?

Geri
Üst Alt