Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede Kişi Etiketlerken Alınan Hata.

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba. Yazılara @ ile kullanıcı etiketlerken site sunucusu hata veriyor. Sunucuda bir hata oluştu mesajı alıyorum ve kişileri etiketleyemiyorum. Sürekli olmuyor. Ancak çoğunlukla bu hatayı veriyor. Benden kaynaklı bir sorun mu bilmiyorum. Ancak kontrol edilirse sevinirim :)

Merhaba. Yazılara @ ile kullanıcı etiketlerken site sunucusu hata veriyor. Sunucuda bir hata oluştu mesajı alıyorum ve kişileri etiketleyemiyorum. Sürekli olmuyor. Ancak çoğunlukla bu hatayı veriyor. Benden kaynaklı bir sorun mu bilmiyorum. Ancak kontrol edilirse sevinirim :)

Hatayı yapımcıya bildirdim benim yaptıklarım hatayı gidermedi maalesef. En kısa sürede düzeltirler inşallah.
Etiketleyip konu açarken alınan hata bu. Geçici çözüm ise etiketlemeden konu açıp, konuyu düzeltip etiket girmek.
İlginiz için teşekkürler :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Hatayı yapımcıya bildirdim benim yaptıklarım hatayı gidermedi maalesef. En kısa sürede düzeltirler inşallah.
Etiketleyip konu açarken alınan hata bu. Geçici çözüm ise etiketlemeden konu açıp, konuyu düzeltip etiket girmek.
İlginiz için teşekkürler :)

Rica ederim. İnşallah sonuca bağlanır. Sizin dediğiniz yolu denediğimde de yine aynı şekilde hata alıyorum. Sanırım sitede kullanılan bir eklenti ya da veritabanındaki izinlerden kaynaklı bir sorun. Üyeler kısmının MySQL yetkisi kapalı gibi.

Açılan konuyun altına cevap olarak etiket yaparsanız sorun olmuyor birde öyle deneyin @LKTN

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt